freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Бібліотека Майдану

Вже майже тиждень в Українському домі працює бібліотека Майдану.  Спочатку було лише з декількох коробок з книгами.  А сьогодні вже навіть не вистачає полиць, книги стоять в два ряди, тому одразу всього і не побачиш.
Асортимент вражає: класика, фантастика, сучасна українська  література, психологія, детективи, дитячі книжки, журнали, газети.


Книги дають під чесне слово, яке треба написати на клаптику паперу))),  при поверненні - дають цукерку.


Працює бібліотека цілодобово.
Коробка дли прийому книг.


Доки я була там, хлопець, що приймав книги, не мав жодної вільної хвилини.А ще весь час підходили люди, хтось просто роздивлявся, хтось брав обрану книгу із собою, а хтось читав просто поряд на стільчику)
Пізніше всі ці книжки відправлятьсядо сільських бібліотек, оскільки майданівська бібліотека приєдналася до соціального проекту "100 книжок для сільської бібліотеки".


Людей я не фотографувала з етичних причин, не кожен хоче позувати перед камерою, особливо зараз.
Нещодавно один депутат з ПР на телебаченні розпинався, що він на 100% впевнений, що люди на Майдані не читали жодного закону. Так от він на 100% помиляєьбся, бо люди тут читають абсолютно все).
Tags: Євромайдан
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments