Зима в Міжрічинському парку

Цьогорічний туристичний сезон   відкрито поїздкою до Міжрічинського парку.  Незважаючи на всі негаразди та лютий мороз, суботнього ранку вирушили в с. Отрохи.


По дорозі зупинилися помилуватися на замерзше Київське море)
Останнього разу в Міжрічинському парку я була майже 4 роки тому. Тут багато чого змінилося, з'явився новий офіс, музей, промарковані маршрути. Незмінним залишився директор парку Андрій Сагайдак, і всі ці оновлення його заслуга.


Про музей трохи пізніше.))
А поки вирушаємо по маршруту Журавлинна
Гнізда птахів
Штучні гніздівлі птахів
Ботанічна ділянка
Партизанська зупинка


Сліди величезного кабана
А тут відпочивав лось
Тренуємося підпалювати ліс))


Горіла сосна, палала...


Боброва хатка


Капище


Наша компанія трохи втомлена і призмерзша, але задоволена прогулянкою
Приготування обіду. Зазвичай  цей процес відбувається на галявині в лісі, але через мороз змушені були переміститися до будівлі музею.
Поки Ярослав Козак, як завжди, чаклував над  борщем та кулішем, Андрій Сагайдак проводив екскурсію музеєм, яку ми сумістили з дегустацією крамбамбулі.


І тут  Андрій Сайдак ще раз продемонстрував те, як людина може бути закохана в свою справу.  Про такі, начеб-то звичайні, речі він розповідав так цікаво і з таким ентузіазмом, що осбисто я слухала з відкритим ротом, і хотілося слухати ще і ще.


  За цим і не помітили як підоспів обід.


Ярослав ще раз продемонстрував свої неперевершені кулінарні здібності, і борщу і кулішу  я ум'яла по 2 порції, запивши все це смачним  трав'яним чаем.)))
Перед від'їздом всі отримали значки з емблемою парку,  до речі рись Андрій малював сам.  Для  тих, хто не знає - в Міжрічинському парку дійсно проживає справжня рись.


ну і на закуску ще 2 фото)
Супер!

Жартома мушу засвідчити, що це найкраще фото мене за останні роки :)
27324183
я тут молодий і красивий)))
був тут три рази в минулому році, це місце мене вразило. Пощастило побачити малих поросяток, лося, косулю, орлана білохвоста, черепах. Я вже не кажу про цікаві рослини. Ну і окремий респект пану Андрію в жовтні музей ще не був закінчений. В мене не такі чудові фотки, але в якийсь мірі дасть можливість оцінити парк в інші пори року. Осінь http://kibic-ua.livejournal.com/4711.html, літо http://kibic-ua.livejournal.com/3707.html, весна http://kibic-ua.livejournal.com/2863.html, там є багато всього іншого, але багато фотографій з парку
У вас також чудові репортажі.)) Нам не так пощастило, ми бачили тільки лисицю і то дуже з далеку.)
Група - неймовірна! І Ярослав.
Спасибі за репортаж ... і відвагу.
Зимой обязательно туда вернусь! на снегоступах походить