freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Зима в Міжрічинському парку

Цьогорічний туристичний сезон   відкрито поїздкою до Міжрічинського парку.  Незважаючи на всі негаразди та лютий мороз, суботнього ранку вирушили в с. Отрохи.


По дорозі зупинилися помилуватися на замерзше Київське море)
Останнього разу в Міжрічинському парку я була майже 4 роки тому. Тут багато чого змінилося, з'явився новий офіс, музей, промарковані маршрути. Незмінним залишився директор парку Андрій Сагайдак, і всі ці оновлення його заслуга.


Про музей трохи пізніше.))
А поки вирушаємо по маршруту Журавлинна
Гнізда птахів
Штучні гніздівлі птахів
Ботанічна ділянка
Партизанська зупинка


Сліди величезного кабана
А тут відпочивав лось
Тренуємося підпалювати ліс))


Горіла сосна, палала...


Боброва хатка


Капище


Наша компанія трохи втомлена і призмерзша, але задоволена прогулянкою
Приготування обіду. Зазвичай  цей процес відбувається на галявині в лісі, але через мороз змушені були переміститися до будівлі музею.
Поки Ярослав Козак, як завжди, чаклував над  борщем та кулішем, Андрій Сагайдак проводив екскурсію музеєм, яку ми сумістили з дегустацією крамбамбулі.


І тут  Андрій Сайдак ще раз продемонстрував те, як людина може бути закохана в свою справу.  Про такі, начеб-то звичайні, речі він розповідав так цікаво і з таким ентузіазмом, що осбисто я слухала з відкритим ротом, і хотілося слухати ще і ще.


  За цим і не помітили як підоспів обід.


Ярослав ще раз продемонстрував свої неперевершені кулінарні здібності, і борщу і кулішу  я ум'яла по 2 порції, запивши все це смачним  трав'яним чаем.)))
Перед від'їздом всі отримали значки з емблемою парку,  до речі рись Андрій малював сам.  Для  тих, хто не знає - в Міжрічинському парку дійсно проживає справжня рись.


ну і на закуску ще 2 фото)
Tags: Добре поїхали, Чернігівська область, путешествия, репортаж
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments