freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Крик душі

Думаю, що всі хто мене знає, знають як людину тиху, спокійну, яка більше мовчить ніж говорить.)  І мало хто знає, що я мовчу до якогось певного часу, але вже коли терпець мій урветься, то ховайся)))).
Так трапилося і цієї неділі... Каталізатором мого бунту став Ярослав Козак та Андрій Сагайдак. Чому? Та тому, що саме вони  в суботу продемонстрували справжній професіоналізм, такий собі вищий пілотаж  у своїй справі.
З повною протилежністю я зіштовхнулася в неділю, прийшовши на заняття в Академію. Замість того, щоб розказати який корисний матеріал, нас 1,5 години водили з однієї аудиторії в другу, потім в третю, щоб показати якесь відео з Toutube, яке до речі так і не пішло, та дати почитати  статтю з нету.
Неділя, ранок, я приїхала на заняття, за яке я плачу чималі гроші, а тут таке((((((  І до речі не в перший раз вже.  Тому я дала волю своєму обуренню.  Мене заспокоїли - головне, що у вас буде диплом.  Один диплом у мене вже є, і якщо людина в моєму віці знову йде вчитися, то головне для неї знання, а не паперовий диплом.  А тому я сказала, що такий диплом нічого не вартий і що його можна кудись ... Оце сижу і думаю, я уточнила куди саме чи ні))))  Не пам'ятаю, бо була дуже зла.
В понеділок я була на безкоштовній лекції  "З фотоапаратом на революції"  хлопців з фотоагенства repor.to.  Куча корисної інформації з наочною демострацією всього чого тільки можна, і замість 2 годин спілукування розтягнулося на всі три.
А в Академії мені пропонують вивчати фотографію по ролику з Toutube(((((.  Це, мабудь, було б рівносильно тому, якби мене привезли в Міжрічинський парк, сказали, що там в лісі холодно, а тому посадили в музеї і включили показ слайдів з фотками тварин, які там мешкають.  А Ярослав, замість того, щоб варити смачний борщ та куліш, сказав  - жуйте свої бутерброди.
Але ж в Міжрічинському парку все було навпаки, тому респект таким людям за те, що вони є.
Tags: Мысли вслух
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments