freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Вишкіл від Правого Сектору

В цю суботу побувала на Марусиному полігоні. Це і справді був вишкіл, відпочивати нам не давали просто так ні хвилини. Перевести дух можна було під час обіду.


Почалося все з розминки та пробіжки. Бігати під палаючим сонцем по польовій дорозі було нелегко. На розтяжці мені дісталося  місто біля мурашника, це щоб не сумувала))))
Подолання лінії перешкод — треба зростися з землею і не піднімати ні голову, ні «п'яту точку».
Потім нас вчили розбирати автомат. Ніби-то все так просто, але в мене не виходить)) Я довго возилась то з однією деталлю, то з іншою, ну ніяк вони не хотіли повертатися на свої місця.))))) Але порядок розбору/збору  запам'ятала)))
Наступний інструктаж про те, як правильно поводитися зі зброєю, як її тримати, та прицілюватися.  Мені дістався досить нелегенький автомат, а тому через годину муштрувань руки в мене просто відвалювалися.
Далі інструктаж з надання першої медичної допомоги.  Моя пов"язка-шапочка вийшла трохи кривуватою, але робила я таку штуку вперше.)))
Практика зі стрільби в русі.  Спочатку виходило у всіх недуже, ніхто не міг потрапити в ціль. Зате потім як розійшлися)))
На останок нам продемонстрували наживо, як зашивати рвані рани. От тут то мені стало не пособі, моє обличчя набуло зеленуватого кольору, тому весь процес пам'ятаю, як в тумані.)))
Всі задоволені і втомлені, дехто ще залишається ще на ніч, а решта відправляється  додому. Хто хоче ще постріляти, але вже з бойової зброї, то  може сюди повернутися в четвер.


Почуваюся нормально, лише трохи болять руки. Велике значення мало те, що я вже більше 2 місяців займаюся самообороною. Бо будь, я зовсім без підготовки, то зранку просто не злізла б з ліжка.))
Ось так пройшов вихідний))
Tags: Мысли вслух
Subscribe

 • Київські мурали

  Я вже неодноразово писала, що обожнюю вуличні малюнки. А тому коли є час із задоволення люблю порозглядати мурали на вулицях столиці) В допис…

 • Мозаїка дитячої художньої студії Осташинського

  Багатолюдна вулиця Толстого, біля метро купа торговців та постійна метушня. А якщо зазирнути у дворик будинку №5, то можна здійснити невеличку…

 • Поповнення колекції міні-мозаїк

  Ти їх не шукаєш, а вони самі тебе знаходять) Це я про мініатюрні мозаїки на вулицях Києва. Знайшовши перші з них, тепер завжди гуляючи центром,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments