freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

На Сошенка

  Мабудь, мало хто знає, що в будинку, який сховався серед дерев за парканом з написом 33,  знаходяться художні майстерні, в яких працюють аспіранти художньої академії. Цієї неділі художні майстерні на Сошенка  відкрили свої двері для всіх бажаючих.
Ця вілла була спроектована в 1949 році як генеральська дача, але після завершення будівництва перейшла у власність Академії мистецтв. На сьогоднішній день будинок зберігся майже в незмінному вигляді. Навколо дуже зелено та затишно, розбито фруктовий сад, грядка з полуницею та вікові сосни.


Я прийшла як раз вчасно — починалася екскурсія по будинку.


На першому поверсі обладнана майстерня для графічного друку, яка функціонує тут вже півстоліття.
Далі сходи ведуть на другий поверх, де в невеликих кімнатах обладнані майстерні. Не буду називати що саме і де розміщено,  бо я в цьому невеликий знавець))) тут тобі і картини, і колажі, і фотографії, і інсталяції.
В 2012 році територію навколо вілли хотіли відібрати під забудову чергової багатоповерхівки,  але на щастя не вдалося. А тому в затишному саду знайшлося місце для всіх відвідувачів. Поки  одні досліджувалі будинок, інші навчалися петриківському розпису


грали в бадмінтон


малювали чи просто відпочивали в затінку дерев.


Навколо вілли виставка робіт


Роздивляючись які, забираюсь в хащі і натрапляю на таке


тут навіть Ленін зберігся)


І хтось його вже навіть намалював)


Крапля молока


Зазирнувши у всі потаємні куточки навкруги, повернулася до майстерні, де Тарас Ковач провів майстер-клас, розповів про існуючі графічні техніки та показав, як вони застосовуються.


Процес народження гріфічного твору цікавий та хвилюючий, не тільки діти з захватом спостерігали, як з під валика з'являється зображення, а й дорослі.


В кінці кожен бажаючий зміг надрукувати собі на згадку відбиток чи то на папері, чи на одязі, обравши одну з готових форм.


Зображення на одязі виходили шикарні, я пошкодувала, що не прихопила з собою футболку.

Tags: репортаж
Subscribe

 • Зустріч з Владиславом Івченком

  Я дуже люблю читати, перевагу віддаю сучасній українській літературі. А одним з найулюбленіших моїх авторів є сумський письменник Владислав Івченко.…

 • Лісовий лікбез від Андрія Сагайдака

  Міжрічинський парк – це фантастичне місце, де я побувала вже енну кількість разів, бувала я тут і восени, і взимку, і весною, і звісно ж влітку. І…

 • Похід хребтом Кукул

  Минулого року в травні я відкрила для себе хребет Кукул. До нього легко добиратися, нескладний підйом і просто фантастичні види, що відкриваються…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments