freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Кідрук. Жорстоке небо

Вчора в арт–просторі Mezzanine відбулася презентація нового техно–трилера Макса Кідрука «Жорстоке небо».
Десь рік тому мені до рук потрапила книжка Кідрука «Мексиканські хроніки. Історія однієї мрії», і я не могла від неї відірватися. Тут тобі і неймовірні подорожі, і поради, і пізнавальна інформація. Після того я відшукала і прочитала інші його книжки. Дуже вразили трилери «Бот» та «Твердиня».
Але, що цікаво, прочитавши майже всі книжки автора, я ніколи не бачила Кідрука вживу. А тому київську презентацію просто не могла пропустити.
Десь за 20 до 19.00 на вході вже стояла довжелезна черга, переважно молодь. Приміщення арт—простору невелике, довелося розміщуватися досить компактно.
І почалося... Сама презентація була дещо незвичайною, спочатку був невеликий екскурс в фізику, потім ми дізналися як же літає літак, а вже потім про прототипів героїв, про авіакатастрофи, на основі яких було описано момент зіткнення українського літака зі снігоочисником у романі. Вперше у Макса головним героєм стала жінка.
Черга за автографами, на свій чекала десь близько півгодини))


Моя підписана книжка
Роман класний, вже половину проковтнула)))
Tags: Київ, Макс Кідрук, репортаж
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments