freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прогулянка вечірнім Києвом

Я вже так давно не гуляла просто так центральними вулицями Києва. І от не так давно з друзями, для яких Київ став пересадочною точкою з маршрутки на потяг, маючи декілька годин, пройшлися вечірнім містом.
Звісно ж були на Майдані, тут ніби-то все підремонтовано, але все одно ще видно сліди того, що тут відбулося — почорнілі стіни та сходи біля Глобусу, потріскані плити, стіна з лампадками та фото Небесної Сотні....
Далі попрямували в Хрещатий парк, в переході під Європейською площею надибали такі малюнки,
а ці зроблені на основі робіт Андрія Ярмоленка.
Потім були криві та поламані сходи до лялькового театру, якийсь чомусь зовсім не освітлювався, пару фото в темряві і тікаємо звідти. Зате наверху, біля музею води гарно. Оскільки востанне я була тут давненько, ще взимку, то для мене стало новинкою поява дерева бажань))


Про музичний фонтан, тут же, поряд, я знала, але чогось зовсім забула, тому якби не охоронець, який запросив нас почекати хвилин 15, через які мала включитися підсвітка.
Фонтан справді гарний, скоро неподалік нього почали з'являтися закохані парочки.


Можна було так довго стояти і дивитися на воду... але ми мали йти, бо часу до відправлення потягу залишалося небагато)Дорогою кинули швидкий погляд на вертолітний майданчик, ось цю скульптуру, яка теж з'явилася відносно недавно.


Пробіглися Маріїнкою, не знаю, але після всього того, що тут відбулося, я себе відуваю в цій частині парку некомфортно, але це тільки мої відчуття)
І ми знову повернулися на точку старта — шумний та метушливий залізничний вокзал)))
Tags: Мысли вслух
Subscribe

 • Закарпатське макро

  Продовження посту про різнотрав'я Карпат. Цього разу макро)

 • В пошуках заходу сонця

  Цим фотографіям вже декілька років. Це був погожий літній день і мені схотілося поїхати десь на поле, щоб сфотографувати захід сонця. Але я щось не…

 • Трохи Геліоса

  Я вже дуже давно не знімала фотосесії. Наразі в основному користуюся кітовим об'єктивом, знімаю в поїздках, то треба, щоб було зручно, компактно і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments