freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Случ

От що значить прийшла зима — холодно, сиро та похмуро. Взагалі важко зрозуміти котра година, не дивлячись на годинник, зранку встаєш темно, вдень теж все  сіре, а там вже знову темніє((((  А тут натрапляєш на теплі та яскраві літні фотографії, як оці,  з поїздки  до Надслучанської Швейцарії.  Раніше думала зробити один великий репортаж, але затягла з обробкою і якщо чесно вже не дуже добре пам'таю назви та хронологію подій) Тому вирішила зробити пости про найцікавіше, що запам'ятала.

Почну з свого першого враження від річки Случ. Приїхали ми пізно ввечері, нічого вже не бачили, запам'талась фантастична вечеря з смачненною рибною юшкою. Сказали, що зранку можна спуститися до річки, а тому я вставши трохи раніше, вирушила на пошуки)))
Дорога пролягала через невеликий лісок, йшла наобум, бо точно не знала чи в правильному напрямку крокую. Але тут було так гарно, чисте та прохолодне повітря, після Києва взагалі рай.


І от він ранковий Случ)


Трохи захопилася фотографуванням роси, ледве на сніданок не запізнилася)))


Tags: Индустар - 26М, путешествия
Subscribe

 • Оболонь. Мурали Олександра Корбана

  Продовжую досліджувати стріт-арт Оболоні. Сьогодні трохи муралів від художника Олександра Корбана. Олександр з Кіровська Донецької області, до…

 • В пошуках заходу сонця

  Цим фотографіям вже декілька років. Це був погожий літній день і мені схотілося поїхати десь на поле, щоб сфотографувати захід сонця. Але я щось не…

 • Столичні будні

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments