freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Такий різний Мухарський

На цьогорічному Книжковому Арсеналі Антін Мухарський презентував 2 книжки, 2 зовсім різні книжки, розраховані на зовсім різну аудиторію.


Перша — це дитяча «Легенда про квіткозавра».  Презентація відбувалася на дитячому майданчику, на ній були діти та їх бітьки, ну і я примостилася))) Книжка реально классна, велика, красива з шикарними малюнками і сюжет цікавий, я б сама не відмовилася таку почитати)))


Спочатку Антін зачитав уривок з тексту, потім подарував пару книжок дітям,


а оскільки одна дівчинка вже мала, їй батьки купили ще позавчора))), то її книжку розіграли серед дітей, зробили це за допомогою лічилочки. Але у сучасних дітей з лічилочками якось не склалося, тому довелося одному з батьків виручати))))
Закінчилося то все дійство підписанням книжок.


А за якихось 10–15 хвилин презентація іншої книги — автобіографічної «Розрив», це вже зовсім інша історія і зовсім не для дітей.
Tags: Антін Мухарський, Книжный Арсенал, репортаж
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments