freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

В пошуках ірисів

Прочитала, що в парку Дружби народів  зараз масово цвітуть іриси  – півники сибірські.  Тому на вихідних вирішила туди навідатися, заодно обкатати велосипед і подивитися на славнозвісну велодоріжку Кличка.


Стосовно велодоріжки на Троєщину, задумка звісно хороша, але втілення в життя, ну як завжди.... Я стільки про неї читала, про нові передові технології, про дрібно–зернистий асфальтобетон, про вартість цієї краси — близько 2 млн грн за 1 км.
І ось я на початку велодоріжки)


Якість і справді вражає...
З замиранням серця ти їдеш по цій типу доріжці, бо саме тут закопано 2 млн грн, у так званий асфальтобетон.


Я звісно не розбираюся в асфальті, але те, що це не французькі технології то точно, бо там підложку під покриття навряд чи роблять із старого десь зідраного асфальту.
А ще тут чимало ходить людей, тому, думаю, доріжку ще якось розділять на вело та пішохідну зону. І не завадило б все добре загородити від машин, бо буде то об'їздна дорога для крутеликів, яким ліньки стояти у пробці.


І нарешті я в парку дружби народів, тут також з'явилося дещо новеньке - облаштували маршрут здоров'я, поставили таблички, намалювали вказівники. Але без ляпів знову не обійшлося. Надрукували однакові щити, а от відмітити де саме тут ви знаходитесь чогось забули))


Маршрут хороший, стежка звиваючись іде вглиб Муромця, людей майже немає, зато обабіч дороги безліч різних рослин, і я трохи захопилася)))
Спочатку я боялася, що не знайду іриси, тому коли побачила перший кущ із захватом його атакувала з фотоапаратом)))
Але чим далі я їхала, то їх ставало все більше і більше... Все навкруги було синє, а ближче до Десні взагалі цілі плантації))
Дорога маршруту повертала назад до Московського мосту, а я вирішила не повертатися і поїхала в сторону дамби, про що потім пошкодувала, бо дорога від Десни до Троєщині взагалі в жахливому стані(((Tags: Гелиос 44М, Индустар - 26М, О фотографии, путешествия
Subscribe

 • Київ, спека, Чорнобиль

  Київ зустрів спекою, пилом, здертим асфальтом, понівеченими газонами та відсутністю гарячої води, а ще скасувалися заплановані зустрічі та плани.…

 • Про вакцинацію

  Напевно більшість вже знають, що в МВЦ запрацював центр масової вакцинації від Covid-19. Інформації багато і різної, хтось пише, що вакцинувався…

 • Оболонь та мурали

  Люблю я мурали, до того ж роздивляння гарних вуличних малюнків, можна прирівняти до відвідування галереї Про мурали Оболоні я вже писала…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments