freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Про незалежність, кропиву та паркани

Після відвідування Хутору Савки, повертаємося на трасу, додому ще не хочеться. І тут на наступному повороті у очі впадає вказівник «Дзвінкова криниця — 1,2 км». Вирішуємо піти подивитися, бо в Межиріг'ї я то вже була.


На території народу, напевно чимало, бо парковка забита машинами. Перед входом працює прокат велосипедів. А ми звертаємо за паркан і сходами вниз до каплиці. Колись, коли ще Янукович сидів у Межигір'ї, сюди пробивалося багато народу — відвідати святі місця, помолитися. Але насправді більшість з них, мабудь, просто хотіла зазирнути  за паркан, хоч краєчком ока побачити як живуть сильні світу цього.Тому зараз там пусто, ми не зустріли жодну живу істоту, каплиця в якомусь занедбаному стані.
Наверх вели сходи, вирішили подиитися, що там.


А там отака дорога зі сходами та мостиками,ну як же не піти туди)))


Рухаємося акурат паралельно велетенському забору Януковича.  В деяких місцях було важко пройти, бо позаростало кропивою та молодими деревами.  Ох я і обжарилася, гірше тільки в дитинстві бувало)))) А ще була секція де залишилися тільки балки, доски хтось поцупив.  Місцевість мальовнича, але насолоджуватися окрім кропиви, ще й комарі заважали)))
Я посміялалася про те, що б не довелося повертатися і наврочила. Стежка закінчилася, ми вийшли між двох парканів і... вперлися в зачинену хавіртку, як раз акурат біля іншого входу до Межигір'я.


Я дещо впала духом, коли зрозуміла, що треба повертатися, тому не сфотографувала, ту злощасну хвіртку(  Була ідея перелізти, але точно не в моїй білій вишиванці.
Йдемо назад(((


Зате, повернулися набагато швидше, знайшли нову стежку і трохи скоротили дорогу.
Отак відсвяткувала,  через хащі та кропиву до незалежності))) Не здаємося)))
Tags: Київська область, Мысли вслух
Subscribe

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Про воду

  Я знала, що людському організму потрібна вода, кожного дня, в чистому вигляді. Але ніяк не могла себе заставити випивати денну норму, то я забувала,…

 • Літо

  Літо, поле, на якому колоситься пшениця та ячмінь, сонце, що наближається до горизонту і все навкруги заливає жовтогарячим світлом, а ще тиша і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments