freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Поштова площа

Була на Подолі і вирішила на власні очі поглянути на частково оновлену Поштову площу.  Бо почитати чужі відгуки — це добре, але своє власне враження воно як правило найточніше)))


І так,  перше враження це фонтан,  який з підсвіткою виглядає досить ефектно. Багато народу спостерігало, а діти ловили струмені води.


Поряд лавки та дерева в дерев'яних ящиках, ніби-то і нічого...
а от далі, отака пуста, вимощена плиткою площа, перші думки — вертолітна площадка))).  Цікаво для чого вона, скоріш за все тут можуть з'явитися кафешки з літніми майданчиками, а що місце гарне, багатолюдне. Дерев і квітів сюди вже не вистачило.


Внизу набарежна, плитка нова, але виглядає вона жахливо, вся в якомусь бруді, розводах, а ще якийсь затоптаний газон та парковка. Багато недоробленого, як правило то замасковане жовто–синіми кольорами та обмотане біло–червоними стрічками. Ну як завжди, у нас же по–іншому робити не вміють)))


На самій набарежній нова плитка, лавочки і квіти, підсвітка з різнокольорових лампочок та нова ілюмінація на Пішохідному.
Але мене чомусь то все не вразило...

Tags: Київ, Мысли вслух
Subscribe

 • Кіпр. Лефкара

  Продовжую згадувати сонячний зимовий Кіпр. Після нічної непогоди ми довго відсипалися, а потім вирішували куди б його поїхати, але так щоб і не…

 • Кіпр. Куріон

  Нагулявшись по Лімасолу ми вирушає подивитися на античне місто Куріон, яке, якщо вірити дописам в інтернеті знаходиться всього в 20-ти хвилинах їзди…

 • Кіпр. Лімасол

  Продовжую згадувати про далекі подорожі до моря. Сьогодні пригадалися пальми Лімасола. Наступного дня після відвідування Миса Греко вирішуємо…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments