freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

ГОГОЛЬFEST 2015. Театр

На фестивалі працює дві театральні сцени — мала та велика, а ще в еко–просторі «Берізки» сцена під відкритим небом. Мені випала нагода побувати на 2 спектаклях.


Перший проходив на малій театральній сцені і мав назву «Українське #лядство».
Перша думка, що проскочила в голові, що це напевно про політику, а потім вже подумалося, що можливо і щось еротичне. Таки про політику...  Ця постановка це така собі невеличка частина майбутньої повномаштабної вистави. Автор підняв болючі питання, які, напевно, турбуть кожного українця. Тут було і про політиків, і президента, війну, зраду, відповідальність, продажність, путіна. Особисто мені вистава содобалася, вона заставляє задуматися.


Інший — це виступ театру Буззалу «Лисий лев» під відкритим небом, досить класно, вмостившись на карематі насолоджуєшся і грою, і прохолодним вечірнім повітрям.


У виставі були задіяні актори, ляльки, м'які іграшки, так вона була розрахована більше на дітей, але й дорослі не нудьгували.
Головний герой — лев, який втратив гриву, а з нею і сенс життя. Але виявилося, що грива, то не головне, набагато ціннішим є життя, радість та ЛЮБОВ.


Tags: ГОГОЛЬFEST, репортаж
Subscribe

 • Календар для Мандрияк. Дубль два

  Спочатку народилася оця версія календаря. Але після повернення з Карпат, я привезла ще чимало гарних фотографій символу клубу, тому захотіла зробити…

 • Календар для Мандрияк

  Кожного року думаю, що вже не буду робити настільні календарі, що це останній... Але в кінці наступного року приступаю знову до роботи. Цього разу…

 • Карантинні спостереження

  Напевно всі ми під час карантину купували багато чого онлайн і звісно ж користувалися доставкою. В більшості випадків остання була безкоштовною, що…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments