freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

ГОГОЛЬFEST 2015. Шахта

Раніше я писала про те, що найбільше на фестивалі мене вразила підземна музична сцена D.O.T., але знайшлося ще одне цікаве місце.
Знайшла його я лише під кінець Гогольфесту. Скільку гуляла територією і ніколи не заглядала до павільйону №13, там розміщувалася хореографічна сцена, і весь час щось відбувалося, а виявилося даремно.


На ФБ побачила фото підземного тунелю, дуже здивувалася, чому я такого не бачила.  Тому в суботу подалася на пошуки. Не дивно, що я одразу не знайшла це місце, вхід до візуальної локації знаходився з протилежного боку від центрального входу — невеликі двері. Але напевно, то не я одна така, бо йдучи до тринадцятого павільйона, зустріла купу вказівників — ШАХТА.


Ніколи б не подумала, що в звичайному павільйоні під землею таке... Але спочатку про наземну частину, ось що відкриваєть зору після входу в павільйон.
Пандус веде нагору, там невеличка кімната з отакими шафами))))
Інший пандус прямує під землю.


Потрапляєш у напівосвітлений тунель з бетонних блоків, під ногами колія,


а он там підйомник


Цікаво що тут  було, що сюди доставляли, та головне куди веде цей тунель? І скільки таких підземних коридорів розміщено під Києвом.


Мене це місце зачарувало)))
Tags: ГОГОЛЬFEST, Мысли вслух, репортаж
Subscribe

 • Бігач

  До недавна я знала, що Бігач - це село, що знаходиться в стороні від траси в Менському, а нині вже Чернігівському районі. Чому звернула увагу, бо на…

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Літо

  Літо, поле, на якому колоситься пшениця та ячмінь, сонце, що наближається до горизонту і все навкруги заливає жовтогарячим світлом, а ще тиша і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment