freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Х ART-KYIV Contemporary 2015

По 10 жовтня в Мистецькому Арсеналі працює форум сучасних проектів. Цьогорічна експозиція значно розширилася — займає  аж два поверхи. То ж і часу на перегляд треба буде набагато більше, цього року в мене це зайняло 2,5 години)))


Я є я, тому почала огляд з другого поверху, там виявилося найцікавіше))) Але про це пізніше,  почну розповідь з першого поверху, де в основномуу виставлені картини.


Одразу потрапляеш до зали «Музейне зібрання. Українське сучасне мистецтво 1985-2015 рр. з приватних колекцій», де представлено найкращі роботи 70 митців з колекцій 40 найбільших колекціонерів.
Зал з керамікою
«Казка про тіло» TAISHA 3,14


Проект «Ваша Раша» Василя Цаголова. Дуже сподобалися картини, і сама техніка і задум автора)


Володимир Бизов «Знаки зодіаку», знайшла свій)


Дуже багато було малюнків на картах, виглядає круто)
Проект Віктора Гріза «Кубіка Рубліка». На перший погляд звичайний кубік рубіка з малюнками, але якщо придивитися і прочитати про проект, то розумієш глибокий смисл, який в нього вклав автор. три кольори — білий, червоний і синій, кольори російського прапора. Якщо прокрутити грань, то з'являється жовтий колір, який разом з синім є кольорами нашого прапора. Він був закритий білим і червоним, але все–таки пробився, так і Україна боролася з самодержавтвом та радянською владою.
На гранях намальовано відомих діячів різних епох. Куди правильно віднести того чи іншого діяча, на це питання кожен повинен відповісти собі сам. У вільні клітинки кожен може вписати своїх героїв чи антигероїв України.

Ще трохи фотографій з першого поверху
І так час підійматися на другий поверх Арсеналу, де представлений спецпроект «DIALOGIA. Українське мистецтво часів без назви». Більшість робіт була створена спеціально для виставки, в основному це інсталяції. Монументальні стіни Арсеналу, темні кімнати, моторошні звуки, дивні написи та зображення — все це створює дещо моторошну, але реалістичну та заворожуючу атмосферу.


До деяких інсталяцій дуже точно підібрано звуковий супровід, наприклад в цій кімнаті у мене мурашки пішли по шкірі, я не боялася, але було моторошно. Люстра хиталася, від звуку закладало вуха і це в повній темряві...


Перше враження, що там таки і справді підвісили живих людей)))
Це зроблено із гільз


Моторошна кімната, хоч і освітлена, арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея»
Ця штука цікаво мигає
Чорна кімната, щось схоже на кімнату для допитів...
Рогатки


Лазерна інсталяція «Просвітлення» Євген Чернишов. Це перевтілення світла в живі форми, промінь лазера символізує глибину проникнення людської думки в основи світобудови.
Це дісно заворожуєче, я досить довго сиділа і дивилася на рух променів, які поступово змінювали форму.


Тепла вистачить усім)))
Сонячні промені, що проникають в нетрі Арсеналу)))


все це побачити ще можна на власні очі, виставка варта того, щоб її відвідати, то ж у вас ще є час до суботи)))
Tags: art-kyiv contemporary, Мысли вслух, репортаж
Subscribe

 • Зустріч з Владиславом Івченком

  Я дуже люблю читати, перевагу віддаю сучасній українській літературі. А одним з найулюбленіших моїх авторів є сумський письменник Владислав Івченко.…

 • Лісовий лікбез від Андрія Сагайдака

  Міжрічинський парк – це фантастичне місце, де я побувала вже енну кількість разів, бувала я тут і восени, і взимку, і весною, і звісно ж влітку. І…

 • Похід хребтом Кукул

  Минулого року в травні я відкрила для себе хребет Кукул. До нього легко добиратися, нескладний підйом і просто фантастичні види, що відкриваються…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments