freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Новий маршрут з Троєщини, автобус №114.

Сьогодні другий день як відкрито  новий автобусний маршрут з Троєщини через Хрещатик до залізничного вокзалу, то ж вирішила протестувати його)
Я завжди скептично відносилася і до міської електрички і до розрекламованого троєщинського трамваю у нікуди, то ж особливих надій на новий маршрут не покладала. Тим паче , що один  автобус відправився із зупинки прямо перед носом, а наступний довелося чекати півгодини, та й той (склалося таке враження) і не думав зупинятися, а мчав мимо по третій полосі.
Але, як би там не було,поїхали)) Я живу на самому початку Троєщини, тому кількість часу витрачену на дорогу вказую від своєї зупинки, Менше ніж за 20 хв автобус був уже на Подолі, до Петрівки зазвичай я добираюсь15-20 хвилин, з  Набережно-Лугової ледве протиснувся на Борисоглібську(з обох боків вулиці стояли припарковані машини), попетляв Подолом і хвилин через 10 вже був на Володимирському узвозі. Про затори на Хрещатику я пропущу, скажу тільки, що приємно було бачити тротуари, вільні від машин. На бульварі Шевченка  також все ледве рухалося((( Я вийшла біля Володимирського собору, витративши на дорогу 45хв, для порівняння від дому до вул Петлюри зазвичай я добираюся близько години.
 Та навіть не в часі справа, цей автобус це перший маршрут, який з'єднав величезний масив з центром, раніше про таке можна було тільки мріяти, бо навіть до Подолу, до якого здавалося б рукою подати, не можливо було доїхати без пересадки.
Одним словом, маршрут класний, не хотілося, щоб він зник через пару місяців, як нерентабельний, поки що про нього мало знають, основні пасажири були студенти, а люди на зупинках здивовано проводжали автобус поглядом.
Назад від метро Університет до свого будинку я доїхала за 35 хвилин
Tags: Мысли вслух, троєщина
Subscribe

 • Кіпр. Лефкара

  Продовжую згадувати сонячний зимовий Кіпр. Після нічної непогоди ми довго відсипалися, а потім вирішували куди б його поїхати, але так щоб і не…

 • Кіпр. Куріон

  Нагулявшись по Лімасолу ми вирушає подивитися на античне місто Куріон, яке, якщо вірити дописам в інтернеті знаходиться всього в 20-ти хвилинах їзди…

 • Кіпр. Лімасол

  Продовжую згадувати про далекі подорожі до моря. Сьогодні пригадалися пальми Лімасола. Наступного дня після відвідування Миса Греко вирішуємо…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments