freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Кременчук. Найдовша мозайка з кришечок в Україні

Минулого року я писала про картини з кришечок у Кременчуку. Тоді ми робили весільну фотосесію на його фоні, і у мене не було часу все детально роздивитися та сфотографувати.
Тому цього разу, перебуваючи в місті, навідалася разом з подругою у двір будинку на Чкалова 1-Б — подиитися на нові роботи та віднести кришечки.


Я познайомилася з автором цих прекрасних робіт — Світланою. Це саме вона минулого року почала власними силами прикрашати цей сірий і несимпатичний паркан. А зараз на ньому вже фактично немає вільного місця, окремі картини з'єднуються в суцільну довжелезну мозаїку.


Нещодавно мозайка потрапила до Книги рекордів України, як найдовша. Кількість кришечок рахували декілька разів і при тому кожного разу збивалися, тому зупинилися на цифрі 75 тис, хоча думаю їх там більше)))
Світлана розповіла, що кожен з фрагментів мозайки виникав не просто так, кожен з них присвячений певним подіям, що відбулися за останні роки в Україні. Виходить це не просто мозайка, а справжній історичний літопис.
Це зроблено на підтримку Надії Савченко


А ця мозайка до її дня народження
Україна єдина


Тут — підтримка та турбота про наших військових
УКРОП))


Чомусь саме ці картини не дуже привертають увагу журналістів, можливо тому, що тут весь час припарковані машини і до паркану важко підступитися. Нам, щоб зробити ці кадри довелося розігнати всі автівки)))
Цього року на паркані з'явився Шевченко, один чоловік приніс Світлані роздрукований малюнок з Кобзарем.


А це лебеді, спочатку з'явилися з шин, а потім вже під них було оформлено паркан. А живих красенів можна побачити в парку через дорогу.
Піч, вишиванка та самовар, ця робота прикрашає місце відпочинку Світлани та її знайомих.


Оцей мак та сонях, ніби живі, дивлячись здалеку і не скажеш, що це зроблено із звичайних пластикових кришок.


Раніше була тільки Галя, а зараз вже й Іванко є)))


Мозайку щоправда трохи попсували школярі, бо коли почався бум зі збором кришечок на протези пораненим бійцям, вони вирішили позичити трохи від паркану.

Я з захопленням роздивлялася малюки на паркані і дивувалася терпінню та силі волі Світлани, бо зробити таку красу — це насправді титанічна праця.
Tags: Кременчук, Мысли вслух
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments