freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Думки

Не встигли ми натішитися з того, що землю під будинком повернули, минулої осені тут висадили дерева, щось хоч трохи стало схоже на сквер чи сад. А тут недавно, викопали якусь ямку схожу на фундамент, я вже писала про це, але потім її закопали. Я думала, що все перегралось якось, і наш шаток землі залишать в спокої. Аж не тут то було. Недавно йду і бачу, як чоловіки викладають кам'яні брили вже в іншому місці, впритул до кущів горобини. Підхожу, питаю, що це буде, мені кажуть, що Українська православна церква, а потім з круглими очами, що звісно ж Київського патріархата.
А от сьогодні повертаюсь додолму, а там купа молодих хлопців під дощем копають і прилаштовують місце для заливу фундаменту.


От мені цікаво, якщо там буде церква, то який може бути сквер. До церки будуть приходити і приїздити люди, їм потрібен буде підхід і під'їзд. Кущам звісно настане капець, бо вони акурат під стінами будуть, деревам поряд також.
Ні щоб посадити ще дерев, квітів, зробити доріжки, поставити лавочки. Але ж то невигідно і грошей не принесе, і нікому то не треба.
І чим тоді київський патріархат кращий за московський? Працюють одними і тими ж методами, звичайних захват землі, спочатку невеличка церква, а потім диви й цілий комплекс виросте.
Я не проти бидівництва церков, але в іншому місці. Я хочу, щоб біля мого будинку був просто незабудований клаптик землі, а в наш час в Києві це скоро стане рідкістю.

Tags: Мысли вслух, троєщина
Subscribe

 • Коли дивитимусь у вікна, чи то пак, у бійниці

  Минулої суботи побувала у Кам'янці. Давно я не була в цьому місті і навіть підзабула,яке воно класне. Це був довгий день, довжиною у 21 годину, ми…

 • Бігач

  До недавна я знала, що Бігач - це село, що знаходиться в стороні від траси в Менському, а нині вже Чернігівському районі. Чому звернула увагу, бо на…

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments