freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Думки

Не встигли ми натішитися з того, що землю під будинком повернули, минулої осені тут висадили дерева, щось хоч трохи стало схоже на сквер чи сад. А тут недавно, викопали якусь ямку схожу на фундамент, я вже писала про це, але потім її закопали. Я думала, що все перегралось якось, і наш шаток землі залишать в спокої. Аж не тут то було. Недавно йду і бачу, як чоловіки викладають кам'яні брили вже в іншому місці, впритул до кущів горобини. Підхожу, питаю, що це буде, мені кажуть, що Українська православна церква, а потім з круглими очами, що звісно ж Київського патріархата.
А от сьогодні повертаюсь додолму, а там купа молодих хлопців під дощем копають і прилаштовують місце для заливу фундаменту.


От мені цікаво, якщо там буде церква, то який може бути сквер. До церки будуть приходити і приїздити люди, їм потрібен буде підхід і під'їзд. Кущам звісно настане капець, бо вони акурат під стінами будуть, деревам поряд також.
Ні щоб посадити ще дерев, квітів, зробити доріжки, поставити лавочки. Але ж то невигідно і грошей не принесе, і нікому то не треба.
І чим тоді київський патріархат кращий за московський? Працюють одними і тими ж методами, звичайних захват землі, спочатку невеличка церква, а потім диви й цілий комплекс виросте.
Я не проти бидівництва церков, але в іншому місці. Я хочу, щоб біля мого будинку був просто незабудований клаптик землі, а в наш час в Києві це скоро стане рідкістю.

Tags: Мысли вслух, троєщина
Subscribe

 • Нарешті Лікійка

  В похід Східною частиною Лікійської стежки я збиралася ще минулого року. Тоді були куплені квитки, продуманий маршрут, зібрана компанія, але походу…

 • В гості до трьхсотітнього Смайлика

  Про Максаківський монастир чула давно, але об'єктом для обов'язкового відвідування він став після того, як у Менщині Туристичній я побачила…

 • Десна

  Щоб побачити Максаківський монастир потрібно з Максаків перебратися на протилежний берег Десни. Зробити це можна лише з червня по жовтень, коли…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments