freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Виставка «Український патріотичний плакат 2015»

Вчора в центрі сучасного мистецтва М17 відкрилася виставка «Український патріотичний плакат 2015». Десь два місяця тому було оголошено конкурс на найкращий патріотичний плакат, конкурсних робіт надійшло багато, серед них було відібрано кращих 100.


Близько 19.00 в галереї почали збиратися люди, вони розходилися залом, роздивляючись плакати, а роздивлятися тут було що.


Також на вході у дівчини можна було отримати три наклейки і за допомогою них проголосувати за три найкращі роботи на свій смак.


А це було ой як нелегко зробити, я, наприклад, вже проголосувавши, знаходила все інші та інші плакати, за які б хотіла віддати свій голос)))
На виставці можна побачити плакати Андрія Єрмоленка


Миколи Гончарова

Дмитра Кришовського


Святослава Пащука
Івана Семесюка


Антона Мирзіна, минулого року його плакати мене просто вразили. А на цьогорічній виставці можна побачити 13 його нових робіт.


Та багатьох інших


А це ще один росіянин Антон Чадський, навесні він презентував у Києві своїх Ватніків)))Офіційне відкриття. На сцені куратори проекту Єлизавета Бєльська та Антін Мухарський.
Андрій Єрмоленко зі сцени привітав Антіна з нещодавно минулим днем народження і вручив подарунок))))

Також на виставці можна було придбати каталог патріотичних плакатів, книга видана невеликим накладом, всього якихось 350 приміриників. Тому я звісно не втрималася)))


Мій екземпляр з підписами Антіна Мухарського та Антона Мирзіна.
На жаль не обійшлося і без прикростей. Вчора звернула увагу як Андрій Єрмоленко досить уважно і декілька разів роздивлявся плакат Юлії Гутовської. А сьогодні прочитала, що це плагіат на роботу художника Олексія Бондаренка. І точно один в один, дівчина навіть не намагалася щось переробити, взяла і тупо перемалювала((( Зліва оригінальна робота...


Виставка працюватиме до 4 грудня, тому всі плакати можна буде побачити на власні очі, а в останній день відбудеться благодійний аукціон. А перед тим, у п'ятницю, проведуть нагородження трьох переможців, роботи яких отримали найбільшу кількість голосів.
А ще в рамках виставки 27 листопада відбудеться презентація книжки Іпатія Лютого «Сказки русского мира».


Tags: Антін Мухарський, М17, репортаж
Subscribe

 • Вогняна скульптура власними руками

  Якщо вірити в свої сили і мати хорошого вчителя, неможливе може стати реальністю. В першу чергу хочу подякувати Олегу Луцуку за пропозицію, досвід,…

 • Седнів

  Відвідати Седнів планувала давно, здавалося б і проїжджаю частенько неподалік, але все ніяк. І ось нарешті) Потрапила в Седнів я незвичним…

 • Кам’янець. Звідане і нове

  Я і забула який Кам’янець класний. І якби не книжка Юрія Даценка «Книга в камені», я б туди найближчим часом не повернулася.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment