freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Презентація книги Іпатія Лютого «Сказки русского мира»

Вчора в Центрі сучасного мистецтва М17 в рамках виставки «Український патріотичний плакат 2015» відбулася презентація книжки Іпатія Лютого «Сказки русского мира».


Не секрет, що її автором є Антін Мухарський.
До цього я вже прочитала декілька казок, але не могла пропустити презентацію, бо читати вдома самому то одне діло, а почути їх з вуст автора — зовсім інше.
Почалося все з короткої розповіді про книгу, про те, як виникла ідея, та як швидко вона писалася.
а потім  найцікавіше — читання казок))
Людей в залі, на жаль, зібралося небагато, але ті, хто прийшов, отримали заряд позитиву та енергії. Це було неперевершено.
І справа не лише в текстах, але й у тому, як вони доносилися до слухача. Це була не просто презентація, а справжній театр одного актора.
Так ці казки жорстокі та сатиричні, але ж такі правдиві і такі потрібні, бо руйнують пропагандиські міфи та радянські штампи. Звичайно, у декого ці казки викличуть негативні емоції, але то їх право. Може деякі речі в казках мені трохи незрозумілі, бо я виросла вже в іншу епоху. А от моя мама, яка в останній момент приєдналася до мене, під час читання казки про махеровий берет сміялася до сліз)))
І наостанок невелика автограф–сесія)
Tags: Антін Мухарський, М17, репортаж
Subscribe

 • Валентинне

  День святого Валентина можна відзначити прогулянкою по засніженому Києву) Святкові локації на моєму маршруті трапилися тільки біля Адміністрації…

 • Горнятко справжньої риби)

  У кожної риби має бути її особисте горнятко) Дякуючи Олегу Луцуку я тепер його маю) Якщо хтось раптом бажає купити продукцію з глини, або навчитися…

 • Новий пам'ятник на Валу

  Влітку на Чернігівському Валу відкрили новий пам'ятник. До цього часу бачила його тільки з вікна автівки. А тут вирішила погуляти біля новорічної…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments