freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — листопад 2015

В листопаді я нарешті закінчила читати Умберто Єко «Ім'я Рози», мучилася над цією книжкою декілька місяців. У неї непоганий детективний сюжет, але вона дуже велика і місцями нудна, коли черговий раз доходила до такого місця то хотілося закинути книгу геть, або просто пропустити цей епізод))))
Брати Капранови «Кобзар 2000: Soft» та «Кобзар 2000: Hard». Неочікувала, що буде так цікаво, прочитала на одному диханні. Збірки містичних історій з назвами, запозиченими з «Кобзаря» Шевченка. Читати потрібно на ніч і тоді реально стає страшно)
Володимир Лис «Країна гіркої ніжності». Цю книжка взяла у подруги. Вже з перших сторінок зрозуміло, що то не моє, я не люблю отаких життєвих романів. Книжка гарна, читається легко, описано історії трьох жінок різного покоління на фоні нашої історії.
Владислав Івченко «Химери дикого поля» — це фантастична історія про Запорозьку Січ, яка до наших днів існує в одному таємничому місці на теренах України. Дивно, книжка була написана в кінці 2013 року, а в ній автор описав намагання росії захопити територію України. Що це — невелике передбачення?
Лада Лузіна «Хочу замуж или я никогда не брошу курить ради тебя» і «Лада, не грусти, не надо. Пособие для начинающей эгоистки 2». Як завжди багато цікавих думок)))
І мене трохи потягнуло на дитячу літератуту, згадала дитинство. Вирішила перечитати свої улюблені дитячі книжки.
Астрід Ліндгрен «Знаменитый сыщик Калле Блюмквист играет» и «Знаменитый сыщик Калле Блюмквист рискует». Це просто шикарні книжки, навіть зараз у своєму вже досить не дитячому віці я прочитала їх із задоволенням)))

Tags: книги
Subscribe

 • Оболонь та мурали

  Люблю я мурали, до того ж роздивляння гарних вуличних малюнків, можна прирівняти до відвідування галереї Про мурали Оболоні я вже писала…

 • Маленька магія

  Нова робота Олександра Корбана "Маленька магія" під шляхопроводом на перетині Богатирської та Лугової. Мурал з'явився наприкінці березня, а його…

 • Панорама Києва

  Цей мурал на Оболоні вже старенький, створений ще у 2005 році, і я вже його бачила. А нещодавно оновила спогади і він мене вразив по-новому. Дійсно…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments