freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Про діда мороза...

Ото ж ділюся своїми враженнями від новорічного дитячого свята у дитсадочку, на якому мені випала нагода побувати.
Дід Мороз спочатку намагався розмовляти сумішшю української та російської, потім повністю перейшов на російську. По манері його спілкування, мені представлявся не добрий дід з бородою, а який пацан з району.
Снігурка теж якось не дуже змахувала на той образ снігурки, який сидить у мене в голові. На щастя у неї не було кокошніка, але замість корони було щось, що більше нагадувало тюбітейку, образ доповнювали білі лосіни, та коротеньке плаття під шубою.
Але найбільш вражаючую виявилася баба зима, у мене навіть подих перехопило. Не знаю, як дітям, але мені стало страшно — товстий шар косметики, зелені тіні для очей, рожеве волосся.
Програма аніматорів була їм під стать. Вони притягнули з собою собачку і заставляли стрибати через коло з дятичих ручок, дітей обирали навмання. І коли обрали найменшого хлопчика, собака просто не пролізла через коло, дитина злякалася, а пес розгавкався. Незрозумілим для мене стало діставання з торби старих запраних дитячих трусів і їх приміряння до хлопчика, це мало бути смішним, ну не знаю.
Можливо я трохи відстала від життя, чи чогось не розумію, але знаю точно, я не хотіла, щоб до мене особисто в дитинстві прийшов такий дід мороз та компанія, ні до моєї дитини. Тим паче за таке батьки ще й заплатили по 135 грн за дитину.
Tags: Мысли вслух
Subscribe

 • День Героїв Небесної Сотні

  20 лютого — вже четверта річниця страшних та трагічних подій на Майдані. Сумно усвідомлювати, що з кожним роком ті рокові події стають від нас все…

 • День Гідності та Свободи

  Отак все починалося, але, на жаль, кінця поки що не видно...

 • «Майдан. (Р)Еволюція духу»

  Вчора на Майдані відбулася презентація Альманаху «Майдан. (Р)Еволюція духу» та каталогу 50 найкращих світлин Майдану. Це величезна книжка…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments