freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Зустріч Нового Року на Петровському відвалі

Як більшість людей святкують Новий Рік? Шукають місце де б його зустріти — це чи у когось з друзів або знайомих, чи у себе вдома, чи в якомусь пабі чи ресторанчику або ж біля новорічної ялинки на площі свого міста. Потім йде закупка продуктів та напоїв і приготування страв. І найголовніше, не знаю, як щодо чоловіків, але відносно жінок 100 відсотково, придбати обновку, спеціально для цієї події.
Не знаю, але мені чомусь завжди такі зустрічі здавалися нецікавими, банальними. В моєму житті таких теж вистачало(((( Але щороку я не втрачала надію — а раптом щось цікавеньке підвернеться)))


Тому, коли на сайті туристичного клубу «Добре поїхали» я побачила новорічний тур до Кривого Рогу, то впершу чергу мене зацікавила саме зустріч Нового Року на відвалі. Ця ідея мене захопила повністю, і рішення було прийнято. Тоді я ще не знала наскільки мене вразить це місто з його кар'єрами, відвалами, шахтами та проваллями. І це завдяки нашому екскурсоводу Володимиру Казакову, який любить своє місто, знає всі його куточки і може про це розповісти цікаво та з гумором. Але про це пізніше.
Отже десь об 11.30, коли більшість людей в квартирах та будиночках поповнювали свої столи закусками та готували шампанське, ми дерлися на відвал. Бачили б вони нас у той момент, точно покрутили рукою біля скроні)))
А ми і справді дерлися на Петровський відвал, бо він виявився досить таки сипучим, до того ж каміння припорошило снігом, і воно досить добре вислизало з під ніг. Для того, щоб полегшити підйом та спуск було натягнуто мотузки.


Після такого підйому холод не відчувався, хоча термометр показував -11.
На відвалі купа народу, палахкотить багаття, на невеликих столиках розставлені закуски, навіть справжня ялинка є.


Як дізналися наступного ранку Новий Рік на Петровському відвалі зустріло 80 чоловік.
Якщо ти впереше на вершині, то досить важко зорієнтуватися, поверхня не рівна, місцями трапляються горби та ями, тому обережно просуваємося до краю, а внизу розкинулося місто.
Звіряємо годинники, відкорковуємо шампанське, хтось включає запис курантів, йде зворотній відлік і... настав 2016 рік. Всі присутні заспівали гімн, а внизу запалахкотіло фе'єрверками місто 1 це було дуже красиво. На жаль фотографії того передати не можуть, бо не було ні часу, ні можливостей зробити більш якісніші фото.


На жаль, ми недовго пробули на відвалі, мали спускатися, бо внизу нас чекав автобус, який доправив до готелю. А інші святкували майже до 3 ранку.
Стрімкий спуск


і до готелю, бо день вже розпочався і попереду нас чекали ще гігантські провали))))
Як кажуть як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш, тож сподіваюся, що і рік буде таким же спонтанним, трішки божевільним і цікавим.
Tags: Дніпропетровська область, Добре поїхали, Мысли вслух, путешествия, репортаж
Subscribe

 • Бігач

  До недавна я знала, що Бігач - це село, що знаходиться в стороні від траси в Менському, а нині вже Чернігівському районі. Чому звернула увагу, бо на…

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Літо

  Літо, поле, на якому колоситься пшениця та ячмінь, сонце, що наближається до горизонту і все навкруги заливає жовтогарячим світлом, а ще тиша і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments