freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — січень 2016

В цьому місяці мене потягнуло на детективи)))
Прочитала останню книжку з трилогії Андрія Кокотюхи про дітей — шукачів скарбів «Таємниця підводного човна», цього разу вони шукають затопленого підводного човна в Криму, щоб довести, що Чорноморський флот завжди був українським. Книжка цікава, але з сумним фіналом, не розумію нафіга Кокотюха вбив страуса Футбика.
Андрій Курков «Садівник із Очакова» , в ній головний герой отримує стару міліцейську форма, яка зберігалася в таємній схованці в Очакові. Тепер кожного разу одягнувши її та добряче випивши коньяку, він потрапляв в Очаків 1957 року. В книзі перемішалися події, які відбуваються в наші дні та в далекі 57. Читається легко, цікаво, але для мене ця книга залишилася трохи незрозумілою.
Лада Лузіна «Ледяная царевна» — чергова книга із серії про київських відьом. Цього разу йдеться про діда мороза, чи завжди він був добрим дідом і приносив подарунки малюкам, чи навпаки карав та приносив смерть. Як завжди багато цікавого, мандри в часі, старий Київ та добрий фінал.
Три детективи Наталі Тисовської
«Соло для комп'ютера» — тут і викрадення, і вбивство, і фінансьві афери, і переслідування, одним словом непоганий детектив.
«Три таємниці Великого озера» — події відбуваються далеко за межами України, де проживають в резервації індіанці. Головна героїня ж українка, яка там навчається і береться за розслідування вбивства свого земляка. Розслідування заводить її в минуле, тому події розгортаються парлельно, то в наш час, то в 40-х в Україні — тут і зрада, і кохання, і війна, і скарби. Мені цей детектив сподобався.
«Укус огняного змія», головна героїня та ж сама, що і в попередній книзі, але вона вже повертається до України. І починає розслідування ритуального вбивства своєї далекої родички. Вбивцю знайдено, але старі таєниці так і залишилися таємницями...
Брати Капранови «Приворотне зілля» — тут йдеться, про двох міліціонерів, які вирушають в одне українське село в пошуках чаклунів. І таки знаходять, але нічого хорошого то їм не приносить — одного так присушили, що він ледве з розуму не зійшов, а інший зовсім облисів. Багато описано різних заклинань, приворотів, та всякого такого. І головне, виявилося, що на Україна всі жінки відьми. Цікаво, може я хоч трохи відьма))))
Кнмжка, класна, прочиталась на одному диханні.
Tags: книги
Subscribe

 • Прочитане — серпень-вересень 2021

  Знову добірка прочитаних книжок за два місяці) Часу не вистачає і читати і писати) Моїм фаворитом став Дорж Бату «Таємниця старого лами» Ця…

 • Прочитане - червень-липень 2021

  За ці два літні місяці прочиталося багато. Юрій Даценко «Книга в камені» Прочитала нову книгу Юрія Даценка «Книга в камені» і мені дуже…

 • Прочитане - травень 2021

  В цьому місяці читала багато - і українського, і закордонного. Почну з того, що найбільше вразило) Рут Веа «У лісі-лісі темному» Десь випадково…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments