freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

В Київ прийшла весна, французька весна

Вчора відбулося відкриття фестивалю «Французька весна». В честь якого на фасаді Українського дому показали комп'ютерну 3D-проекцію про маленьких ескімосів Анукі.
Якщо чесно то я не збиралася на показ, бо вчора їздила до Міжрічинського парку святкувати дев'яту річницю туристичного клубу «Добре поїхали». Повернулася вже аж після 20.00, а потім зовсім спонтанно виникла ідея податися на Європейську площі. Мали потрапити на другий показ, але із-за технічних проблем побачили кінець першого, потім знайшли місце покраще, почекали з півгодинки, добре, що в наплічнику знайшовся чай та шоколад.
Про саме шоу, воно було досить милим та смішним, кумедні маленькі ескимосики шукали весну і таки знайшли))) Сподіваюся і ми її скоро знайдемо, бо вчорашня погода мало нагадувала весняну)
Музичне супроводження — гурт Dakh Daughters


Tags: Київ, репортаж
Subscribe

 • Закарпатське макро

  Продовження посту про різнотрав'я Карпат. Цього разу макро)

 • Карпатське різнотрав'я

  Вже бувала в Карпатах влітку, але якось не звернула увагу на скільки тут гарно і скільки всього цвіте. Нижче трохи фотографій квітів, які…

 • Дорога додому. Кременець

  В Кременці бувала, але вже досить давно. Пам’ятаю, що мене дуже заворожило це місто в долині з центральною вулицею вздовж якої знаходяться…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments