freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Тіні забутих предків

Вчора нарешті сходила на виставку «Тіні забутих предків» в Мистецькому Арсеналі. Виставка цікава і досить змістовна — зібрано дуже багато різних експонатів, фотографій, докумнтів, розкадровок до фільму. Цікаво оформлена зала з коміксами — взято якусь історію пов'язану з фільмом і до неї намальовано невеличкий комікс. Словом, якщо все детально роздивлятися і читати, то за годину і не обійдеш всі зали.


Але походити самому по виставці, то одне, хоча ніби-то все і читав і детально вивчав, а послухати розповідь про все це від одного з кураторів проекту — Павла Гудімова, зовсім інша справа.


Розкадровки до фільму, зроблені самим Параджановим
Зал з коміксами)
Виявляється, що оця інсталяція Антона Логова, яка має назву «Реінкарнація», не просто купа дерев'яних балок, а стара гуцульська хата, привезена з Карпат і тут обережно розібрана на частини.
А ці тіні, які мені дуже сподобалися, не просто так фотогенічно виглядають, над ними також працювали, встановлювали освітлення, щоб досягти певного ефекту.
Паралельно з екскурсією тривав перформанс Андрія Хіра — залами виставки переміщался такі містичні істоти, танцюючи та розважаючи відвідувачів.


Лекція тривала майже дві години, Гудімов розповідав цікаво та з запалом, дізналася багато цікавих речей, та поглянула на деякі експонати зовсім під іншим кутом зору.

Tags: Київ, репортаж
Subscribe

 • День Героїв Небесної Сотні

  20 лютого — вже четверта річниця страшних та трагічних подій на Майдані. Сумно усвідомлювати, що з кожним роком ті рокові події стають від нас все…

 • День Гідності та Свободи

  Отак все починалося, але, на жаль, кінця поки що не видно...

 • «Майдан. (Р)Еволюція духу»

  Вчора на Майдані відбулася презентація Альманаху «Майдан. (Р)Еволюція духу» та каталогу 50 найкращих світлин Майдану. Це величезна книжка…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments