freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

У Голосіївському лісі

Я дуже давно не була в Голосієво, а в минулі вихідні вирішила трохи прогулятися Голосіївським лісом. Стартували з Китаєво, там було багатолюдно — бігуни та велосипедисти, довелося сходити з маркованої траси і йти натоптаними стежками, але нічого, бо там було цікавіше.


Я одразу натрапила на цілу поляну рясту, дістала всій улюблений Геліос та відвела душу, далі таких полянок було ще багато але я ними вже тільки любувалася.
Чим далі в ліс тим меньше людей зустрічалося. По дорозі було багато різних квітів, листочків, жовті, сині, білі та рожеві барви, словом душі фотографа є де розгулятися.
Біля обсерваторії була колись одного разу з екскурсією, то боялася не знайти дорогу, але на диво вона знайшлася легко. Тут вже відчулася близкість цивілізації.


Квітуча магнолія нагадала про те, що зараз і в ботсаду вже можна помилуватися цими квітами.


А стежка від обсерваторії до ВДНХ нагадувала магістраль, тільки і встигай відходити, бо то перехожі назустріч йдуть,то велосипедисти. А ось і територія виставки, прогулянку закінчено))
Tags: Гелиос 44М, Индустар - 26М, Київ, О фотографии
Subscribe

 • Про вакцинацію

  Напевно більшість вже знають, що в МВЦ запрацював центр масової вакцинації від Covid-19. Інформації багато і різної, хтось пише, що вакцинувався…

 • Оболонь та мурали

  Люблю я мурали, до того ж роздивляння гарних вуличних малюнків, можна прирівняти до відвідування галереї Про мурали Оболоні я вже писала…

 • Маленька магія

  Нова робота Олександра Корбана "Маленька магія" під шляхопроводом на перетині Богатирської та Лугової. Мурал з'явився наприкінці березня, а його…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments