freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

У Голосіївському лісі

Я дуже давно не була в Голосієво, а в минулі вихідні вирішила трохи прогулятися Голосіївським лісом. Стартували з Китаєво, там було багатолюдно — бігуни та велосипедисти, довелося сходити з маркованої траси і йти натоптаними стежками, але нічого, бо там було цікавіше.


Я одразу натрапила на цілу поляну рясту, дістала всій улюблений Геліос та відвела душу, далі таких полянок було ще багато але я ними вже тільки любувалася.
Чим далі в ліс тим меньше людей зустрічалося. По дорозі було багато різних квітів, листочків, жовті, сині, білі та рожеві барви, словом душі фотографа є де розгулятися.
Біля обсерваторії була колись одного разу з екскурсією, то боялася не знайти дорогу, але на диво вона знайшлася легко. Тут вже відчулася близкість цивілізації.


Квітуча магнолія нагадала про те, що зараз і в ботсаду вже можна помилуватися цими квітами.


А стежка від обсерваторії до ВДНХ нагадувала магістраль, тільки і встигай відходити, бо то перехожі назустріч йдуть,то велосипедисти. А ось і територія виставки, прогулянку закінчено))
Tags: Гелиос 44М, Индустар - 26М, Київ, О фотографии
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • Київ, спека, Чорнобиль

  Київ зустрів спекою, пилом, здертим асфальтом, понівеченими газонами та відсутністю гарячої води, а ще скасувалися заплановані зустрічі та плани.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments