freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

З ДВРЗ на Троєщину

Ніколи не була на ДВРЗ, цікаве місце, мені нагадало невелике провінційне містечко з невеликими старими будинками. Але зараз не про те, мій шлях лежав до лісу.
Блукали лісними стежками, наштовхнулися на два озерця,
третім стало озеро Лісове, що в Биківні.


Від нього трохи ходу і опиняєшся на Броварському проспекті зі щільним потоком машин, не дуже приємне місце для прогулянки. Ледве не потонувши в підземному переході перебираємся на іншу сторону і знову занурюємося в ліс, вирішено йти лісом через Лісовий масив.  Йшли навпростець, просто притримуючись вірного напрямку. Вийшли до озера Алмазного, краєвиди красиві, зате купа машин і шашличників. Ця ділянка дороги стала найнеприємнішою — машини, музика, дим, запах шашликів.
І от я майже дома, до будинку залишилося якихось два квартали))) На дорогу було затрачено десь 5,5 годин і пройдено близько 20 км., отак виявляється можна дійти з ДВРЗ на Троєщину)))

Tags: Київ, троєщина
Subscribe

 • Закарпатське макро

  Продовження посту про різнотрав'я Карпат. Цього разу макро)

 • Карпатське різнотрав'я

  Вже бувала в Карпатах влітку, але якось не звернула увагу на скільки тут гарно і скільки всього цвіте. Нижче трохи фотографій квітів, які…

 • Трохи Геліоса

  Я вже дуже давно не знімала фотосесії. Наразі в основному користуюся кітовим об'єктивом, знімаю в поїздках, то треба, щоб було зручно, компактно і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments