freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Несподівана новинка Книжкового Арсеналу

Вчора відкрився Книжковий Арсенал 2016. Багато видавницт, нових книжок, авторів, цікава та насичена програма. Дуже багато відвідувачів, сьогодні, наприклад, о 15.00 годині на вхід стояла черга, можна уявити, що тут буде у вихідні. Про свої враження, придбані книжки, автографи та фото пізніше. А сьогодні про несподівану новинку, на яку я зовсім не чекала. Може це так вийшло, бо вже три дні я була відірвана від мережі, тому не чула жодних новин.


Приємною несподіванкою стала збірка віршів Артема Полежаки «Стіхи о жизні». Я б її і не помітила, йшла собі роздивлялася стенди видавництв, аж раптом побачила Полежаку біля стенду Лютої Справи.


Підійшла ближче зробити фото, і тут то і побачила книгу. Ще минулого року, мені спало на думку, от чому так — є прекрасний поет, купа класних віршів, смішні та емоційні виступи, а досі немає книги, а то якось дивно і автограф навіть попросити немає на чому. А тут така новина, книжки фактично з друкарні, звісно, що я не стрималася і придбала, і звісно ж з автографом, але ним похвалюся вже пізніше.


А зараз піду на ніч почитаю віршів Полежаки))))
До речі, кому цікаво, то книгу можна знайти на стенді видавництва Люта Справа, а самого автора точно можна буде впіймати в неділю)))


Tags: Книжный Арсенал
Subscribe

 • Будинок - картинна галерея

  Є на Оболоні по вулиці Героїв Дніпра довгий будинок, всі його частини мають номер 20, але відрізняються різними літерами. Так от під'їзди саме 20-то…

 • Дерев'яні стрі-арт об'єкти

  Гуляючи по Оболоні знайшла два дитячі садочки прикрашені дерев'яними скульптурами. Цікаво, нічого подібного я більше ніде не зустрічала, ожливо,…

 • Дитячий садок на Оболоні

  Дитсадок на Малиновського, 1Б може похизуватися отакими гарними малюнками)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments