freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Книжковий Арсенал — Владислав Івченко

На Книжковому Арсеналі Владислав Івченко презентував нову книгу про пригоди Івана Карповича «Одіссея найкращого сищика республіки». Книга величенька, більше 500 сторінок, впринципі, як і більшість книжок Івченка. О це я розумію об'єм, таку за один вечір не прочитаеш)) А той, хто читає повільно може її читати цілий рік))


Презентація проходила у формі дискусії, в якій брали участь, окрім автора, його редактор — Олександр Стукало та Софія Філоненко — літературознавець.
Але все пройшло мирно, без жорстокої критики, навпаки з посмішками та позитивом.
Черга за автографами.


Ось нарешті і я маю автограф автора, а то не порядок)))


Насправді, для себе я відкрила Владислава Івченка лише минулого року на Книжковому Арсеналі. Ні, я чула про його сищика імперії, бачила книги в книгарні, читала позитивні відгуки, і навіть, як зараз пам'ятаю, рекомендації від Сашка Положинського, що варто почитати, але я так і не почитала. І от рік тому я побачила Івченка на вуличній сцені, коли він читав оповідання про війну, тоді мене вразила його позитивна енергетика))) Після того, наступного дня я пішла на презентація чергового Івана Карповича, щоб більше дізнатися про автора та його твори, і от після того, я підсіла на книжки Івченка)))))


А от послухати, як Івченко читає свої тексти, але не просто так, а під музику можна було вчора на вуличній сцені Книжкового Арсеналу. Це були два уривки з роману «2014» та оповідання «Запах спекотних яблук». Поєднання голосу та музики, в якій перемішувались мелодія, різні звуки, сигнали, тупіт копит, помахи шаблі — все це підсилювало враження та давало змогу яскравіше намалювати картинку від почутого у своїй уяві. Я так захопилася, що зробила лише 5 фото, але ж було цікаво, а тут таке, чи ти фотографуєш, чи слухаеєш)))


Шкода, що читав Владислав о 10 ранку, тобто тоді, коли більшість відвідувачів ще спала, але той хто прийшов, той отримав море задоволення, а то хто проспав, то нехай спить собі далі))))

Tags: Владислав Івченко, Книжный Арсенал
Subscribe

 • Мрія

  Саме зараз мрію опинитися ось в такому тихому місті з фантастичними видами на гори. При цьому внизу мають залишитися всі проблеми, робота, думки і…

 • В пошуках заходу сонця

  Цим фотографіям вже декілька років. Це був погожий літній день і мені схотілося поїхати десь на поле, щоб сфотографувати захід сонця. Але я щось не…

 • По Лютеранській

  Як часто ми проносимося вулицями міста не звертаючи уваги на оточуючий нас світ. От і я скільки разів ходила вулицею Лютеранською і якось зовсім не…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments