freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Події Книжкового Арсеналу

Книжковий Арсенал тривав п'ять днів, які були наповнені різноманітними подіями та заходами на будь-який смак. Іноді, навіть, було важко вибрати щось із запропонованого, бо хотілося побувати одразу і там, і там)))) Вразила кількість людей, яка цього року відвідала Книжковий Арсенал, народу було дуже багато. На вихідних зал зі стендами видавництв був заповнений вщент, а до деяких прилавків неможливо було підступитися. А яка черга була на вхід, здавалося, що вона просто безкінечна. І це добре, що люди купують та читають книжки))))
А тепер про те, що ж я побачила на Арсеналі)))


Паперова інсталяція Дарії Альошкіної. Це було найпопулярніше місце для фотографування))) Робота дуже класна, я дуже довго там стояла і роздивлялася ці вирізані з паперу обличчя та силуети.


Сергій Пономаренко, Андрій Кокотюха та В'ячеслав Васильченко розмовляли про таке явище, як український детектив.
Андрій Кокотюха презентував свій новий ретро-детектив «Різник з Городоцької».
Оксана Забужко, Тетяна Трофименко та Світлана Скляр дискутували про синдром пострадянського суспільства в текстах Світлани Алексієвич.


Публічне інтерв'ю з Юрком Іздриком.
Ірен Роздобудько та Андрій Кокотюха розповіли про відмінності між романом та сценарієм. Ніколи не задумувалася, що це зовсім різні речі, і що не можна просто так зняти фільм по книзі)))
Руслан Горовий презентував книгу «Казки на ніч» і показав свій фільм «УКРОПИ Донбасу».Стрічка сподобалася, щоправда трохи запізнилася на початок((


Олександр Стукало та Ярина Цимбал презентація антологій «Постріл на сходах» та «Беладонна»


На стенді КСД Фоззі роздавав автографи, я звісно ж не пройшла повз, мій примірник книги «Сопровождающие лица» тепер з підписом автора)))
Від блогера до письменника, про свої історії розповіли Дмитро Якорнов та Горький Лук
Презентація оновленої редакції книги Сергія лойка «Аеропорт» Людей зібралася повна зала, але найбільший аншлаг був за автографами. Я принесла з собою свій примірник, але поглянувши на чергу, вирішила не знущатися над собою)))
Леся Подерев'янського, я ледве його роздивилася через голови)


А на презентація книги Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди» чоловіки знімали з себе весь одяг)))


Олександр Бойченко
Юрій Винничук презентував роман «Аптекар», людей зібралалося не дуже багато, а все тому, що в іншому залі було дещо цікаве))
А саме читання віршів сучасних поетів, тут зібралося багато людей, через зал не можна було пройти, я підоспіла як раз на виступ Тараса Чубая.
Іван Малкович


Юрій Андрухович


Ірина Славінська


Наталка Сняданко та Лариса Денисенко


А ще можна було просто отак посидіти і помилуватися картинами)


Tags: Книжный Арсенал, репортаж
Subscribe

 • В гості до трьхсотітнього Смайлика

  Про Максаківський монастир чула давно, але об'єктом для обов'язкового відвідування він став після того, як у Менщині Туристичній я побачила…

 • Десна

  Щоб побачити Максаківський монастир потрібно з Максаків перебратися на протилежний берег Десни. Зробити це можна лише з червня по жовтень, коли…

 • Максаки

  Можна напевно не писати, що світ безмежно великий і в ньому стільки всього цікавого) І головне не потрібно далеко їхати, нові місця можна відкривати…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments