freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

«Горбатого могила виправить»

Сьогодні якийсь такий день, що мені щастить на «істинних» українців. А ще навіть і не кінець дня, сподіваюся, що на цьому буде все. Про перший випадок пізніше, а зараз про підростаюче покоління мудаків.
І так, повертаюся я велосипедом з парку Дружби Народів, з Троєщини в сторону Петрівки невелика тянучка — виїзд з Бальзака на Ватутіна, метрів 100 напевно, бо сталося ДТП. І тут одна машина, водій якої виявися найхитрожопішим, ну дійсно чого ж він повинен стояти в пробці, як всі, виїжджає на велосипедну та пішохідну доріжку. Під'їжджаю, бачу велосипедиста, що зупинився поряд з машиною і зробив зауваження. Водій же газонув з усієї дурі, зачепив велосипедиста і велосипед гепнувся на асфальт. А потім якийсь осатанівший вискочив з салону і побіг на велосипедиста, матюкаючись та розмахуючи кулаками. І це все на моїх очах, а я розгубилася, не знаю, що робити, чи звонити в поліцію, чи знімати, чи ще щось.
Водій та його пасажир, за віком були молодшими за мене, отаке собі молоде підростаюче покоління України((((
Доки ми себе будемо отак поводити, то так і житимемо, якщо ми самі мудаки, то не треба звинувачувати у поганому житті когось іншого.
Хлопці сіли в машину і помчали по тротуару далі, а я встигла сфотографувати лише машину(((
Tags: Київ, Мысли вслух
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments