freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Вишиванки

Цього разу черговий мегамарш у вишиванках пройшов у суботу і був приурочений до Дня Києва. Не знаю, можливо з цих причин, а може з якихось інших, але своїми маштабами він значно поступався минулорічному.  Почну з того, що їдучи До Золотих Воріт, я була одна у вишиванці як в маршрутці, так і в вагоні метро. Вже піднімаючись на ескалаторі побачила декількох людей у вишиванках. Минулї весни з метро тік суцільний вишитий потік,  а цього разу це більше нагадувало вишиті вкраплення. Тим часом підходжу ближче до сцени, як раз вчасно, бо починають формувати колону.  Фотографій зробила небагато, по-перше, щоб мінімалізуати вантаж, взяла лише Індустар 50-2, а тому зумуватися доводилося ніжками, а фокусуватися ручками, а по-друге — пішов дощ.


Ото ж колона рушила співаючи гімн, а тим часом небо темнішало і вдалині роздавалися розкати грому.


Спочатку йшли нормально, але вже на Софіївській, де була встановлена сцена з продуктовими ятками, а на дорогах суцільні потоки машин, колона дещо розбилася. Воз'єдналися лише на Михайлівській, і то довго чекали поки чергова частка людей у вишиванках прейде через дорогу на світлофорі.
Поки учасники формують напис Київ, який видно лише з дзвіниці, трохи фотографую.


Цього разу навіть кота одягли у вишиванку.


А у цієї бабусі видно, що вишиванка справжня старовинна.


Колоритно)


Рушаємо на Поділ,
на Андріївському зливаємося зі звичайними перехожими та лавіруємо серед картин та інших яток з крамом, бо крім того, що вони стоять край дороги, то ще вистроївся цілий ряд по центру. А тут ще й дощ не забарився.


Кінцева точка маршруту — сцена на Контрактовій. Хтось ховається під парасольку, хтось добряче змок, бо був без неї. Трохи постоявши, відчула як підступно промокають кеди, то ж для мене марш на цьому скінчився.

Tags: Індустар 50-2, Київ, репортаж
Subscribe

 • Про вакцинацію

  Напевно більшість вже знають, що в МВЦ запрацював центр масової вакцинації від Covid-19. Інформації багато і різної, хтось пише, що вакцинувався…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Дощові краплинки

  Сказати, що фанат макрозйомки, то ні, але мені дуже подобається повозитися зі старими мануальними об'єктивами, знайти гарний ракурс чи світло)…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments