freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Об'єктиви — Індустар 50-2 або кохання з першого кадру

Не так давно до моїх рук потрапив об'єктив Індустар 50-2. На перший погляд він був просто мініатюрним, хоча в подальшому це стало ще одним його плюсом.


Тепер мій фотоапарат разом з Індустаром став легким та компактним, я навіть вмістити його до сумки від попедедного зум-фотіка. І це класно, бо тепер можу при необхідності не тягти з собою сумку чи рюкзак для фототехніки, а просто прихопити невеличкий чохол, або вкинуту його до сумочки чи невеличкого рюкзака, що дуже зручно.
Об'єктив досить різкий, навіть на діафрагмі F3.5, не даремного його ще називають «соколиним оком», схема скопійована з об'єктива марки Carl Zeiss Tessar.
Словом, я з об'єктивом потоваришувала, несфокусованих кадрів у мене просто немає.
А ще картинка виходить різкою та в той же час досить таки м'якою, кітовий відпочиває.
Дуже добре виходять портрети, капризної поведінки не помітила, як у Геліоса 44-м)))
Можна фотографувати квіти, боке закручує цікаве.


А от з архітектурою не завжди справляється, бо його фокусна відстань 50mm, а на моїй кроп-матриці це всі 80mm. Тому якщо є місце куди відійти, то можна і досить таки велику будівлю сфотографувати.


Ну а якщо можливості не дозволяють, то виходить щось таке)))


Можна сфотографувати пейзаж, але небагато потрапить до кадру.


Спробувала його і у більш неспокійних та екстремальних умовах — репортажній зйомці. Як висновок, дуже добре треба бігати ніжками, та швидко фокусуватися, бо це тобі не автофокус, особливо коли колона народа рухається)))
Ще мені сопдобалося, що ним дуже добре можна виділяти об'єкти на передньому чи то на задньому плані.
Словом об'єктивом я дуже задоволена, звісно, що з усіма завданнями він не справляється і доводиться користуватися якимось іншим, але незважаючи на це я в нього закохалася з першого кадру)))

Tags: Індустар 50-2, Об'єктиви
Subscribe

 • Чорні коти Тбілісі

  Вкотре повторюся, що я дуже люблю мурали та різний вуличний стріт-арт. В кожному місті, де не буваю, обов'язково відшукую щось цікаве. В старому…

 • Мурали Кам'янця

  У Кам'янці багато муралів і тут можна влаштуати цілу прогулянку в їх пошуах, але моя мета візиту до міста була трошки іншою цього разу. Чимало…

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments