freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Об'єктиви — Індустар 50-2 або кохання з першого кадру

Не так давно до моїх рук потрапив об'єктив Індустар 50-2. На перший погляд він був просто мініатюрним, хоча в подальшому це стало ще одним його плюсом.


Тепер мій фотоапарат разом з Індустаром став легким та компактним, я навіть вмістити його до сумки від попедедного зум-фотіка. І це класно, бо тепер можу при необхідності не тягти з собою сумку чи рюкзак для фототехніки, а просто прихопити невеличкий чохол, або вкинуту його до сумочки чи невеличкого рюкзака, що дуже зручно.
Об'єктив досить різкий, навіть на діафрагмі F3.5, не даремного його ще називають «соколиним оком», схема скопійована з об'єктива марки Carl Zeiss Tessar.
Словом, я з об'єктивом потоваришувала, несфокусованих кадрів у мене просто немає.
А ще картинка виходить різкою та в той же час досить таки м'якою, кітовий відпочиває.
Дуже добре виходять портрети, капризної поведінки не помітила, як у Геліоса 44-м)))
Можна фотографувати квіти, боке закручує цікаве.


А от з архітектурою не завжди справляється, бо його фокусна відстань 50mm, а на моїй кроп-матриці це всі 80mm. Тому якщо є місце куди відійти, то можна і досить таки велику будівлю сфотографувати.


Ну а якщо можливості не дозволяють, то виходить щось таке)))


Можна сфотографувати пейзаж, але небагато потрапить до кадру.


Спробувала його і у більш неспокійних та екстремальних умовах — репортажній зйомці. Як висновок, дуже добре треба бігати ніжками, та швидко фокусуватися, бо це тобі не автофокус, особливо коли колона народа рухається)))
Ще мені сопдобалося, що ним дуже добре можна виділяти об'єкти на передньому чи то на задньому плані.
Словом об'єктивом я дуже задоволена, звісно, що з усіма завданнями він не справляється і доводиться користуватися якимось іншим, але незважаючи на це я в нього закохалася з першого кадру)))

Tags: Індустар 50-2, Об'єктиви
Subscribe

 • Захід сонця і краплини води

  Літо - це прекрасна пора, багато яскравих барв, сонця і бажання фотографувати) Знайшла старі фотографії, де я експериментувала з краплинами води та…

 • Леся Українка: 150 імен

  25 лютого в Українському домі відкрилася виставка «Леся Українка: 150 імен» присвячена звісно ж 150-тій річниці з дня народження Лесі. Виставка…

 • Київські мурали

  Я вже неодноразово писала, що обожнюю вуличні малюнки. А тому коли є час із задоволення люблю порозглядати мурали на вулицях столиці) В допис…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments