freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Мухарський та Полежака

Вчора відбувся спільний виступ Антіна Мухарського та Артема Полежаки у нещодавно відкрившомуся гастропабі «Остання Барикада», що розмістився акурат під Лядськими воротами.
Заклад досить цікавий, потрапити до нього можна спустившись на ліфті, натиснувши на кнопку з літерами ОБ. Але спочатку опиняєшся у такому невеличкому холі, який на перший погляд здається тупіковим, але там є потаємні двері, в які пропускають лише після озвучення паролю. Насправді він легкий та і хлопець на вході дав максимальні підказки. Прслизнувши в двері, наштовхуєшся на  стіну з руками — це так звана радянська завіса, а кількість рук символізує кількість років, які українці провели за нею.  Саме на ній ще одні двері, які ведуть до залу. Того вечора було людно, і було замовлено всі столи. Залів тут два, ще й невеличка площадка як раз навколо залишків воріт. Трохи пройшлася та пороздивлялася. Мені дуже сподобалося як оздоблено стіни — металева сітка вишита хрестиком, тут і маки і просто орнаменти, виглядає класно. Ще одна родзинка закладу - всі алкогольні напої лише українського виробництва. Великий асортимент вин та пива, я спробувала кропив'яне. Ще тут дуже чемний персонал.
Тим часом почався концерт, і я вмостившись на сходинці насолоджувалася ним. На сцені по черзі з'являлися то Артем Полежака, то Орест Лютий, то Антін Мухарський. Скажу тільки, що концерт був класний, я отримала море задоволення та позитиву.
Нижче невеличке відео з виступу, зараз наразі намагаюся освоїти монтаж відео, перші кроки)


Tags: Індустар 50-2, Антін Мухарський, Артем Полежака, відео
Subscribe

 • Будинок - картинна галерея

  Є на Оболоні по вулиці Героїв Дніпра довгий будинок, всі його частини мають номер 20, але відрізняються різними літерами. Так от під'їзди саме 20-то…

 • Дерев'яні стрі-арт об'єкти

  Гуляючи по Оболоні знайшла два дитячі садочки прикрашені дерев'яними скульптурами. Цікаво, нічого подібного я більше ніде не зустрічала, ожливо,…

 • Дитячий садок на Оболоні

  Дитсадок на Малиновського, 1Б може похизуватися отакими гарними малюнками)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments