freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Відкриття першого в Києві пам'ятника воїну-добровольцю

Вчора на Троєщині відбулося офіційне відкриття пам'ятника воїну-добровольцю російсько-української війни. За його встановлення проголосували всі депутати Київради, але з'явився він тут тільки завдяки зусиллям Петра Кузика. Наразі це перший такий пам'ятник в Києві.


Тому недільного вечора у нас тут зібралася купа народу — жителі місцевих будинків, журналісти, телебачення, депутати-свободівці, священники, солдати, родичі загиблих вояків та навіть мер. Відкриття почалося з виконання гімну лідером гурту «Тінь сонця». Я не намагалася протиснутися вперед, знімала здалеку.


Офіційна частина була організована дуже гарно, проходила вона якось щиро та душевно, заслуга в цьому також і ведучої
І от зняли прапор, а тим часом було випущено шість залпів.
Прапор потім підписали всі солдати і його передали до музею школи №275, якій присвоєно ім'я загиблого офіцера Володимира Кравчука.

Не знаю, але мені хлопці з почесної варти видалися такими худими та замученими, таке враження, що їх там десь спеціально маринують), треба їх краще годувати.


Після відбулося освячення пам'ятника та покладання квітів. А далі надали слово депутатам та меру. А потім Кличко потрапив у лещата троєщинців. Що вони від нього хотіли-не знаю, але народ тісно оточив мера, тут були і бабусі і дідусі, і алкоголіки. Щось говорили, кричали, передавали листи, фотографувалися.
Оці хлопці — скульптори, які працювали над макетом пам'ятника. Образ солдата є збірним, він уособлює у собі всіх тих, хто добровільно взяв до рук зброю та пішов боронити Україну від російських загарбників.
Скульптура дуже гарна і деталізована — каска, розгрузка, наколінник, автомат, ніж та пістолет у кобурі, томик Кобзаря, хрестик, берці, шеврон та нашивки, риси обличчя та очі. Але всі ті деталі роздивлялася вже у сутінках. Словом, я вважаю, що пам'ятник чудовий. А ще його місце розташування — за спиною солдата національний прапор та житлові будинки, а попереду будівля суду на яку і направлено авомат.


А потім розпочався концерт. Спочатку на сцену вийшов гурт «Тінь сонця»


Потім «Гайдамаки»


Ну а тим часом Кличко пішов у маси, тобто вчора мер гуляв Троєщиною)))) Коли нарешті він вирвався з оточеня, то чомусь пішов не до машини, а попрямував далі по вулиці, можливо він так офігів від напливу троєщинців, що просто йшов куди очі дивилися, а можливо вирішив глянути як же виглядає ота Троєщина, коли його появи тут ніхто не чекає, бо навряд чи кому могло прийти в голову, що він отак візьме й піде вздовж проспекту мимо тих гральних автоматів, з якими так показово боровся Береза, мафів-наливайок, які своїми холодильниками закрили половину тротуару, неприбраного сміття, хто зна.
Наткнулась на нього неподалік підземного переходу, був з ним один охоронець та ще чоловік, який щось іноді записував. З надоїдливими хлопцями Кличко справлявся сам, просто розвертав і відправляв гуляти.
А перед тим як сісти в машину мер почав цілувати жінок в щічку, притому, що всіх, хто стояв поруч))))


Tags: репортаж, троєщина
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments