freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

«Ввічлий контролер»

Десь рік тому Київпастранс з пафосом випустив в світ перших ввічливих контролерів також була презентована нова форма. Я бачила як контролеріву формі так і без, на що вони казали, що їм ще не видали літню, та ще щось таке. За весь час мого катання в громадському транспорті сьогодні вперше зіштовхнулася з неадекватною поведінкою контролера стосовно себе, тобто відчула на власній шкірі всю так звану «ввічливість». А тому трохи розгубилася і повела себе трохи не так як треба було((((
А тепер детальніше. Їхала я сьогодні в день на 50 тролейбусі від метро Дарниця. Зайшла, закомпостувала талон і стала на кругу читати книгу. Доїхала до своєї зупинки, тролейбус зупинився, я закрила книгу і на вихід, а тут мені рука із посвідченням на перейми. Я намагаюся вийти, бо моя зупинка, а контролер, який доречі був без форми став в дверях і перегородим рукою мені прохід. Я на вихід, а він мене назад в салон, тобто тупо не випустив((( І тролейбус поїхав далі.
На мої зауваження, чому він без форми, той мені видав, що в законі не прописано, що він має її носити. Тоді ще раз тицнув посвідчення, я нерозібрала прізвище та ім'я, бо ті були написані ручкою, у мене тоді в голові десь дзенькнуло, а чому ручкою то, але я не звернула на те увагу. Була страшенно розлючена, бо поспішала, а тепер треба було йти назад цілу зупинку. А ще бісило, що причіпилася як завжди до слабшого, тобто навряд чи контролер себе так би вів з чоловіком, а з беззахісною жінкою звісно можна відчути себе героєм у власних очах. Знайшовши талон показала, але контролер почав мене допитувати де я коппостувала той квиток, у кондуктора чи ні, на якому компостері. Це був просто абсурд... До тогож ніхто не вибачився, за те, що мені було завдано моральну травму та незручності, бо за словами контролера, то не його проблеми, що я проїхала свою зупинку, бо треба, як піонер завжди бути готовим пред'явити квиток.
Прийшовши додому та порившись в інтернеті дізналася, що посвідчення має бути пластикове і ніяких на ньому написів ручкою (фото з сайту Київпастрансу), тобто ну зовсім не таке як мені пред'являли.


До тогож згідно Наказу МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ «Про затвердження Правил користування трамваєм і тролейбусом у містах України» контролер повинен мати картку або жетон з особистим номером на лицьовому боці верхнього одягу та на вимогу пасажира повідомити про місце роботи, телефон та місцезнаходження підприємства.
Особистого номера в очі не бачила.
А ще тут же читаю 6.1. Перевірка наявності проїзних документів у пасажирів
проводиться під час руху транспортного засобу. Виходить, що на зупинці він не мав права перевіряти у мене квиток а тим паче перешкоджати виходу з транспорту.
От і не знаю тепер, чи то я на липового контролера наскочила, чи то мені надто «ввічливий попався»
Що-що, а настрій зіпсований і досі, єдиний плюс в цій ситуації, тепер я знаю, свої права і наступного разу не потраплю в такий просак.
Tags: Мысли вслух
Subscribe

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Про воду

  Я знала, що людському організму потрібна вода, кожного дня, в чистому вигляді. Але ніяк не могла себе заставити випивати денну норму, то я забувала,…

 • Літо

  Літо, поле, на якому колоситься пшениця та ячмінь, сонце, що наближається до горизонту і все навкруги заливає жовтогарячим світлом, а ще тиша і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments