freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Трохи слів про об'єктив Мир 1-В

Об'єктив Мир 1-В — це об'єктив мого тата, на який він знімав ще на камеру Зеніт. В радянські часи він вважався ширококутовим при своїх 37 мм. Але на моїй кропматриці він вже втратив ці свої якості, бо дає майже 60 мм. Це все ж таки менше ніж полтинник, але вже точно не ширик)))
Об'єктив звісно ж повністю металевий, важенький, скопійований з Carl Zeiss Jena Flektogon 35mm F2.8, в свій час мав навіть якісь нагороди.


Але в мене з Миром якось не дуже склалося. В 2012 році я пробувала на нього знімати, але якось у мене не дуже виходило, а потім я повністю переключилася на Геліос 44-2.
Недолік об'єктиву — це незручне кільце для фокусування, воно знаходиться дуже близько до камери, а рука по звичці тягнеться до переднього, і ти отак ненароком скручуєш виставлену діафрагму.
Непогані кадри вийшли в тому ж таки 2012 на Андрівському.


Дуже чудові кадри вийшли, коли я знімала водоспад Пробій у Яремче. Геліос чомусь з тою задачею не справився.


Ще були кадри зроблені на Мир 1-В, але зараз вже не можу знайти їх, на жаль(((
А ось нещодавно я знову дістала Мир і почала його тестувати, мене він більше цікавив в плані широкого кута, тому на більшості фото архітектура. Знімала на діафрагмі 5.6, тому фото вийшли досить таки різкими.


А ці кадри зроблені на подвір'ї Клеванського замку, діафрагма 2.8, досить таки цікава картинка і симпатичне боке, як на мене.
Добряче пртестувала Мир у Рівному, не підвів, звісно, кутом огляду поступається кітовому, але все одно вийшло непогано)))


І такі собі «портрети»)))
Точно пам'ятаю, що пробувала на нього знімати квіти, але оце все, що знайшлося)))


Словом, буду і далі потроху знімати на Мир, він звісно не мій фаворит і ним не стане, але все-таки це гарний об'єктив і на нього можна зняти цікаві кадри.

Tags: Мир 1В, Об'єктиви
Subscribe

 • В гості до трьхсотітнього Смайлика

  Про Максаківський монастир чула давно, але об'єктом для обов'язкового відвідування він став після того, як у Менщині Туристичній я побачила…

 • Десна

  Щоб побачити Максаківський монастир потрібно з Максаків перебратися на протилежний берег Десни. Зробити це можна лише з червня по жовтень, коли…

 • Максаки

  Можна напевно не писати, що світ безмежно великий і в ньому стільки всього цікавого) І головне не потрібно далеко їхати, нові місця можна відкривати…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments