freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Презентація нового роману Макса Кідрука «ЗУМС»

У вівторок 27 вересня у Києві у кінотеатрі «Кінопанорама» відбулася презентація нового роману Макса Кідрука «Зазирни у мої сни».  Книгу я собі придбала десь за тиждень до того, і як раз поки хворіла проковтнула її за декілька днів. І звісно ж не могла пропустити нагоди підписати свій примірник та послухати щось цікавеньке.


Хто хоч раз бував на презентаціях Кідрука знає, що вони у нього дещо незвичайні, тут вам не будуть переповідати про сюжет книги та читати уривки. Так було і цього разу.
Макс розповів, як у нього виникла ідея книги, і було це ще у 2013 році,  що вступну частину він переписував аж 17 разів, також присутні дізналися про те, що таке синдром несподіваної смерті немовлят та дорослих, про те, що експеременти пов'язані з розшифруванням снів, що описані у книзі, правдиві.
А ще дізналися, що таке контрольована клінічна смерть, що при температурі менше 20 градусів серце може не битися 40 хвилин і при цьому клітини мозку не почнуть відмирати.
Макс Кідрук розповів, що майже у всіх голівудських фільмах нас дурять, коли показують, як за допомогою дефібрилятора запускають серце, бо це повна фігня. Адже дефіблирятор зупиняє сердце і використовують його при фибриляції. Для мене це було новинкою)


Декілька слів про нову збірку «ДНК». Це не просто збірка оповідань різних авторів, всі тексти зв'язані між собою. Ідея полягає в тому, що студент для того щоб заробити гроші, погоджужється на ексеремент — розшифрування його ДНК. З якої витягають інформацію про його родовід у період з 19 століття і до майбутнього.
Ще Кідрук поділився тим, звідки у нього беруться ідеї для романів, на прикладі мітохондрії він запропонував слухачам одразу дві ідеї для книги.
На останок на великому екрані переглянути буктрейлер до роману «ЗУМС». Як на мене, він класний, можливо не ідеальний, але хороший. Тим паче зі свого досвіду знаю скільки пішло часу і сил на зйомки та монтаж цього ролика, тому реально можу оцінити результат. А виявляється Маакса завалили купою негативних відгуків та коментів. Дивно, хоча з іншого боку завжди будуть ті, хто постійно намагатиметься поливати лайном та критикувати твої роботи, особливо якщо сам навіть половину чогось подібного просто не може зробити.
Ну а потім була довжелезна черга за автографами, та фотографіями на згадку)))
А тут Макс спеціально закрив очі)


Минулого року ця дівчина була зі схожим стосиком в руках, цього ж знову прийшла, але вже з новими книжками)))


А це та ж сама дівчина рік тому на презентація книги «Бот Гуаякільський парадокс»


А цей хлопець вже почав читати книги, і тепер вже не відірватися.


40 хвилин і я маю підписану книгу. Буде нагода почитайту «ЗУМС», думаю не пошкодуєте)
Tags: Індустар 50-2, Київ, Макс Кідрук, репортаж
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments