freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — вересень 2016

Андрій Кокотюха «Язиката хвеська»
Головний герой журналіст жовтої газети, який придумує різні гарячі сенсації. І все нічого, всі вірять і ніхто не здогадується, що це просто невелика афера. Але западлянку робить довгий язик його дружини, яка не може себе втримати і не похвалитися тим, який у неї розумний чоловік, десяти подругам. Саме із-за дружини, язикатої хвеськи, журналіст потрапляє то до лап ментів, то бандитів. Мені сподобався кінець, досить несподівано. Виходить, що іноді довгий язик може зіграти вам на руку, а не навпаки))))

Макс Кідрук «Зазирни у мої сни»
Новий роман прочитала на одному диханні, дуже цікаво і дуже захопливо. Сердце дворічного хлопчика Тео під час нескладної операції зупиняється на 36 хвилин. Все обходиться на перший погляд ніби-то добре, але разом з Теодором прийшов ще хтось. Хлопець почнає вести себе дивно, «зависати», ходити уві сні.  Але на тому не закінчується і батько хлопчика Мирон Белінський всіма силами намагається врятувати сина — переліт до Америки, зазирання у сни, контрольована клінічна смерть. не буду писати чим це все закінчилося, але якщо чексно, мені б хотілося, щоб фінал був більш оптимістичним)

Лінвуд Барклі «Не отворачивайся»
Захоплива та закручена історія, яка мне просто не відпускала. Якщо у вас щаслива сім'я, то це ще не означає, що ви добре знаєте свою дружину.  Так сталося з журналістом Девідом Харвудом, одного погожого вихідного зникає його син, а коли той знаходиться, дружина. І отоді виявилося, що ця жінка зовсім не та, за кого себе видавала, що вона жорстока, здатна на вбивство та підставу. Але незважаючи на це, виявилося, що материнський інкстинт сильніший за власну безпеку.

Пола Хокінс «Девушка в поезде»
Книжка сподобалася, сподобалося те, що події подаються через розповіді різних героїнь і в різний час. Таким чином ти ніби збираєш пазл і лише в самому кінці постане цілісна картина. Хоча я трохи раніше здогадалася, хто ж таки виявився вбицею. Цікаво побачити фільм, знятий за цією книгою, хоча судячи з трейлеру, він їй програє.

І трохи дитячих книжок))))
Всеволод Нестайко «Чарівний талісман»
Продовжую вивчати твори Нестайка. Цього разу це була збірка творів. Перша — це повість «Таємниця Віті Зайчика», в якому йдеться про школяра Вітю, який живе з бабусею, багато мріє, і вважає свого тата героєм, який по роботі знаходиться зараз дуже далеко, і лише іноді присилає Віті гостинці. В кінці хлопчик стає справжній чоловіком і стійко сприймає правду про свого тата. Друга — «Чаріний талісман», про трьох друзів, до рук яких потрапляє чарівна жаб'яча лапка, але не завжди здійснення бажань то є добро. Третя — «Повість про те, як школярі побували в доісторичному часі і чим це закінчилося», про двох друзів-школярів Лесика та Жору, про їхне шкільне життя та пригоди, про один ганебний вчинок, який вони вчинили, але хлопці знайшли в собі сили  зізнатися у тому. А оскільки Лесик ще був страшенним фантазером, то розповідь перепліталася з вигаданими пригодами друзів у доісторичному часі.

Андрій Кокотюха «Колекція Гадів»
Головними героями цих розповідей є два друга-школяра, дуже різних, але це їм не заважає створити чудову команду. Макс — голова команди, він завжди щось вигадує та аналізує, Денис — спортсмен, він більш сильніший та спритніший. У цій книзі хлопці викривають викрадача екзотичних тварин, але злодія не було покарано, і що саме страшне він став новим директором у школі друзів.

«Полювання на золотий кубок»
Максим та Денис прешкоджають викраденню золотого кубку зі своєї школи та ловлять справжніх грабіжників.

«Група залізного порядку»
Новий директор на прізвисько плазун намагається ввести в школі свої закони і порядки. Створена ним група залізного порядку, яка мала його підтримувати, вдається до терору та крадіжок. Зловмисників на чисту воду виводять наші герої — Максим та Денис.
Хороші дитячі книжки)
Tags: книги
Subscribe

 • В гості до трьхсотітнього Смайлика

  Про Максаківський монастир чула давно, але об'єктом для обов'язкового відвідування він став після того, як у Менщині Туристичній я побачила…

 • Десна

  Щоб побачити Максаківський монастир потрібно з Максаків перебратися на протилежний берег Десни. Зробити це можна лише з червня по жовтень, коли…

 • Максаки

  Можна напевно не писати, що світ безмежно великий і в ньому стільки всього цікавого) І головне не потрібно далеко їхати, нові місця можна відкривати…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments