freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Презентація нової книги Руслана Горового «40... або чому чуваки не святкують»

Напередодні свята у четвер 13 жовтня у книгарні «Довженко книги. кава. кіно» відбулася презентація нової книги Руслана Горового «40... або чому чуваки не святкують».


З творчостю Горового я познайомилася досить таки недавно  — лише у квітні цього року, коли на Книжковому Арсеналі потрапила на презентацію  «Казки наніч» та документального фільму «Укропи Донбасу». Прийшла на початок фільму, думала трохи подивлюся, а залишилася до кінця.
Прийшла трохи раніше назначеного часу, то людей було ще небагато, змогла зайняти собі місце, бо зал у книгарні невеликий. Доки чекали отих всіх 110 фейсбучних відвідувачі)))) Руслан веселив публіку анекдотами та цікавими історіями. Дівчина навпроти мене почала з чистого листа малювати малюнок. Це ще тільки початок, наприкінці там з'явилася ще одна замальовка, і автограф Горового)


Виявилося, що Руслан Горовий дуже позитивна і весела людина, тому і вся презентація пройшла у дуже теплій та дружній обстановці, тим паче, що на ній були присутні його друзі, знайомі та рідні. Словом у мене від презентації залишилися тільки хороші враження та і настрій покращився, бо зранку він якось не дуже задався.
Артем Лобанов розповів про книгу, про створене видавництво «ТаТиШо», плани на майбутнє.


Ольга Дубчак — літературний редактор, саме вона вичитувала текст книжки, правила його та скорочувала)))


Одразу видно, що над обкладинкою працював хороший дизайнер, це не просто тобі взяли якусь картинку помістили і готово. Ще здалеку в очі кидається цифра сорок, але якщо роздивитися її більш детально, то можна побачити різні об'єкти, які її складають. Але то не просто речі, це все речі Руслана, з яких Надія Антонець зробила отаку красу. Чесно, як називається цей вид мистецтва не запам'ятала)


Натка Косар стала музою Горового при написання оповідання «25».


А це Віка — головна героїня фільму «Укропи Донбасу», якщо чесно, я її якось отак одразу і не вгадала.


Потім ще декілька слів про книгу сказала Татуся Бо — кума Горового.
Оскільки більшість в залі книгу вже прочитали, то вирішили, що щось зачитувати неварто, а краще одразу перейти до автографсесії. Вистроїлася досить довга черга, при тому, що мало хто тримав в руках по одному примірнику.
А тому треба було кожному написати щось особливе та цікаве.


А це моя книжечка з автографом, все пішла читати, а то стільки почула про неї, що і самій стало цікаво почитати)

Tags: Індустар 50-2, Київ, Руслан Горовий, репортаж
Subscribe

 • Леся Українка: 150 імен

  25 лютого в Українському домі відкрилася виставка «Леся Українка: 150 імен» присвячена звісно ж 150-тій річниці з дня народження Лесі. Виставка…

 • Київські мурали

  Я вже неодноразово писала, що обожнюю вуличні малюнки. А тому коли є час із задоволення люблю порозглядати мурали на вулицях столиці) В допис…

 • Мозаїка дитячої художньої студії Осташинського

  Багатолюдна вулиця Толстого, біля метро купа торговців та постійна метушня. А якщо зазирнути у дворик будинку №5, то можна здійснити невеличку…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments