freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Квіти на стіні

Люди взагалі дивні створіння і інколи їх поведінку просто неможливо зрозуміти чи то пояснити. От чому в когось вистачає розуму лише на те, щоб наставити відбитки своїх ніг на нещодавно відремонтованій стіні, а інша людина може прийти і з власної ініціативи, витрачаючи свої кошти та час, розмалювати ту стіну.


Це я до чого. У нас на Маяковського ремонтували підземний перехід, щоправда ще не все готово. Так от вчора йду і бачу, як жінка з нашого будинку, не звертаючи увагу на людей потужний вітер, переносить малюнок через трафарет, вирізаний із шпалерів, потім розмалюовує і виходить отака красота.


Йдучи таким переходом аж веселіше стає, хоч щось радує око, а то лише одні мафи та бабки з лоткам та ящиками.


Такі люди завжди у мене викликають захоплення, бо не зважаючи ні на що, вони намагаються щось зробити, нехай це щось і невелике, але ж зміни починаються з малого.
Ввечері стіна вже була замальована до самого верху.
Tags: Мысли вслух, троєщина
Subscribe

 • Закарпатське макро

  Продовження посту про різнотрав'я Карпат. Цього разу макро)

 • Карпатське різнотрав'я

  Вже бувала в Карпатах влітку, але якось не звернула увагу на скільки тут гарно і скільки всього цвіте. Нижче трохи фотографій квітів, які…

 • Трохи Геліоса

  Я вже дуже давно не знімала фотосесії. Наразі в основному користуюся кітовим об'єктивом, знімаю в поїздках, то треба, щоб було зручно, компактно і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment