freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Київська презентація антології «ДНК»

16 листопада у київській галереї «Дукат» пройшла презентація книжкового проекту «ДНК». В книзі сім письменників — Жадан, Кокотюха, Карпа, Винничук, Рафаєєнко, Кідрук та Фоззі розповідають сім історій  різних поколінь, які збереглися в структурі ДНК українця за 150 років. Головна ідея збірки — це показати, що  трагедія українського народу у втраті зв'язків між поколіннями.


Про враження від самого тексту напишу пізніше, а зараз скажу тільки, що книга цікава та варта уваги. Для мене стало відкриттям, що у 1972 році на Харківщині стався ядерний вибух з усіма витікаючими з цього страшними наслідками. Саме головне, що вибух було ініційовано правлячою верхівкою, і що саме страшне — людей не було попереджено і вивезено...
Вхід на захід був платний, за вечір зібрали 6060 грн, всі грощші будуть витрачені для допомоги дітям в Авдіївці.
Вже десь за 20 хвилин до початку невеликий зал галереї був заповнений, я зайняла один з останніх вільних стільців)))
На презентації були присутні 4 автори — Жадан, Фоззі, Кокотюха та Рафаєєнко.
Презентація пройшла в приємній атмосфері, учасники розповіли про виникнення ідеї книги, яка належить Фоззі, про те, як писалися розповіді, як то все зводилося та переписувалося.
Не обійшлося і без жартів. За словами письменників, які чинно сиділи за столом книгу написали (із присутніх) два музиканти, кіношник та переселенець)))) На гучне питання з залу ще на початку презентації, а чи буде Кідрук, Кокотюха відповів, що вже ні, бо той одружився)).
Словом, вечір пройшов чудово)


По закінченню провели автографсесію, але отут трохи організація підкачала. Автографи мали роздавати на другому поверсі галереї, тому більшість відвідувачів повалила одразу туди.


Жадана шанувальники обступили ще внизу. Самим організованим виявився Кокотюха, бо одразу піднявся на гору і на всю роздавав автографи чинно сидячи за столом.
Фоззі можна було спіймати тут же у напівтемному коридорі.


Жадан же повільно просувався до залу роздаючи автографи дорогою. В результаті в кінцевій точці його чекало десь людей троє, я була останньою)))
А Рафаєєнко взагалі тихо зник, шкода.
Словом, на цю презентацію варто було брати свій маркер або ручку і активно виловлювати авторів))))


Як результат три автографи)))))

Tags: Андрій Кокотюха, Київ, репортаж
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • Київ, спека, Чорнобиль

  Київ зустрів спекою, пилом, здертим асфальтом, понівеченими газонами та відсутністю гарячої води, а ще скасувалися заплановані зустрічі та плани.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments