freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Презентація книги Владислава Івченка «Третій фронт»

У понеділок 28 листопада у Книгарні «Є» пройшла презентація книги Владислава Івченка «Третій фронт».
«Третій фронт» — це книга про сучасну російсько-українську війну, в якій окрім збройного та інформаційного фронту виникає третій — монстів та чудовиськ. Ці українські супергерої на чолі з Владюшою Бар-Кончалабою борються за долю України.


Я прийшла раніше зазначеного часу, щоб зайняти зручне місце. І була дуже здивована, мало того, що сам зал, де мала відбуватися презентація був порожній, так і сама книгарня зустріла безлюдним приміщенням, лише двох відвідувачів зустріла. А це досить незвично, бо зазвичай людей у магазині багато, а особливо ввечері.
Незабаром з'явився і сам автор разом із своїм редактором Олександром Стукалом. Поступово почали потроху підтягуватися і люди.
Оцей хлопець прийшов вже зі своїи примірником «Третього фронту» і одразу ж його підписав.


Але все одно, як для Києва, людей зібралося мало... Причина не у авторі, бо наразі Івченко відомий автор, який пише і багато і цікаво, це вже його 11 книжка, яка вийшла із стін типографії, а написаних текстів значно більше. Особисто мені, окрім звісно захопливих сюжетів, дуже подобається об'єм його книжок, бо читаю я швидко і багато, а тому не можу, як деякі, читати тоненьку брошурку півроку.
На мою думку, це сталося тому, що по-перше була досить погана реклама, я лише за декілька днів дізналася про презентацію, по-друге — невдалий день тижня, зазвичай всі презентації проводять, хоча б у середу. А тут ще велику роль зіграла Чорна п'ятниця, бо три дні кияни ганяли по магазинам та торгових центрах, скуповуючи техніку, одяг, продукти і книги, а тому в понеділок були просто втомлені))) І по-третє незручний час — 18.30.
Але щоб там не було, справжні поціновувачі творчості Івченка  і всі, хто хотів, прийшли і не пошкодували. Презентація пройшла в по-домашньому затишній атмосфері. Славнозвісний дует Івченко-Стукало наповнив зал цікавими розповідями, гострими питаннями, жартами і гарним настроєм.


Олександр розповів про обкладинку «Третього фронту», що на ній зображено порсонажа роману Владюшу Бар-Кончалабу, який дуже схожий на Івченка і навіть є його ідеальним уособленням, але це всього навсього персонаж.
Владислав розповів про те як писалася книга, що його до цього спонукало, як створювалися ілюстрації, автором яких є Андрій Єрмоленко.
Наприкінці було продемостровано всіх персонажів та коротко про них розказано. Дехто з них, майже повністю відповідав уяві автора,  а когось Єрмоленко створив виходячи з власного бачення.
Деякі чудовиська вже згадувалися в інших творах Владислава Івченка.  Наприклад, про Велику Маму вже писалося у романі «Зона скальпів», ця книга із серії «Невиданий Івченко», але її можна замовити у електронному форматі у автора, Дика Ганна згадувалася у одному з оповідань книги «Івченко об'єднує Україну», про Шпиля йшлося у пригодах Івана Карповича і в «Івченко об'єднує Україну», Владюша Бар-Кончалаба зустрічається в книгах «Івченко об'єднує Україну», пригодах Івана Карповича, «Химери Дикого поля», ну і звсіно сам Іван Карпович Підіпригора.


А ще в книзі ви познайомитеся з такими чудовиськами як Людина борщу, Ментожер, Сологуб та багато інших. Словом, раджу почитати, буде цікаво.


І на сам кінець роздача автографів найвідданішим читачам, які незважаючи ні на що, прийшли до книгарні цього останнього осіннього понеділка.Tags: Владислав Івченко, книгарня Є, репортаж
Subscribe

 • Кирилівський гай

  Останній часом я не так часто гуляю містом, хіба коли їжджу у справах, або на зустрічі. А Київ змінюється і ті місця, які запам'яталися тобі…

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments