freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Мрії збуваються)

Життя дивна річ, буває так, що твої мрії так ніколи і не здійснюються, а буває так, що не встиг ти подумати, а воно вже матеріалізувалося. Так сталося і зі мною. Після київської презентації «Третього фронту» Владислава Івченка, мені дуже захотілося ще почитати його пригодницький вестер «Одного разу на Дикому Сході», який видало Фоліо.


Але вся фішка в тому, що цю книгу важко знайти, бо із-за якихось там причин тепер Книгарня «Є» не продає друковану продукцію цього видавництва. Отож сиділа я ввечері і думала, де мені пошукати книгу Івченка, а тут папам... приємна несподіванка. Івченко вислав мені книгу зі своїм автографом. Вчора забрала посилку на Новій пошті і вся в передчутті  читання. Дуже вдячна Владиславу Івченку, що він так цінує своїх читачів.
Раптом хтось хоче і собі український вестерн про чудовисько Шпиля, то не обтяжуйте себе пошуками, а одразу замовляйте у автора, до того ж тут є приємний бонус — автограф.

Tags: Владислав Івченко, Гелиос 44М, Мысли вслух
Subscribe

 • Валентинне

  День святого Валентина можна відзначити прогулянкою по засніженому Києву) Святкові локації на моєму маршруті трапилися тільки біля Адміністрації…

 • Літні мотиви

  Коли за вікном все біло-сіре, то хочеться яскравих барв) Так і згадуєш про літні фотографії)

 • Горнятко справжньої риби)

  У кожної риби має бути її особисте горнятко) Дякуючи Олегу Луцуку я тепер його маю) Якщо хтось раптом бажає купити продукцію з глини, або навчитися…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments