freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Настільний календар «Непопса по-українськи»

Ідея цього календаря виникла давно, ще під час навчання. Назву НЕпопса запозичила у однойменної передачі, що виходила колись на Джєм FM, а потім була ще й премія, яку вручали українським виконавцям. В той період я дуже любила її слухати і навіть була на одній із церемоній нагородження.
Для свого календаря я до слова НЕпопса додала по-українськи, щоб не було 100% плагіату)))) відібрала свої фотографії українських музикантів, зроблені в різні періоди і обрала невеликі цитати з пісні кожного виконавця.  Це все стало моїм домашнім завданням у Академії, але він так і залишився у вигляді електронного файлу.
В цьому році я згадала, про ту ідею, і вирішила її втілити в життя, щоправда допрацювала — переробила під настільний формат і повністю змінила шрифт.

Tags: Гелиос 44М, дизайн
Subscribe

 • Продовжую малювати

  Карантин триває і треба шукати чим себе зайняти. От, нарешті, домалювала торбинку з логотипом клубу «Мандрияки» і розмалювала кофтинку) На цьому…

 • Малюнок на сукні

  З одного боку карантин, то не дуже добре, особливо, коли ти звик багато рухатися, подорожувати, зустрічатися з друзями, ходити в театри та кіно, а з…

 • Малюнок на сукні

  Тут знову дорвалася до фарб та пензликів і зробила для подруги отаку сукню)))))

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment