freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Зима на ВДНГ

В понеділок на Миколая я нарешті вибралася на ВДНГ, хотілося поїхати подивитися як воно там. А тут як раз випала нагода поєднати приємне з корисним — зустріч та прогулянку))
На початку тижня ще хоч трохи було сніжно, а на території виставки тим паче, бо тут не трусили сіль, тож навіть доріжкі були білі, хоч і добряче утрамбовані, але то все разом надавало якогось зимового настою.


На вході одразу зустрічають отакі ялинки, біля яких цікаво фотографуватися, але якщо раптом тут черга, то можна не перейматися, бо на території є ще декілька таких локацій.

Біля цієї штуки завжди людно, бо як можна пройти повз і не сфотографуватися.
Далі дерев'яні ярмаркові будиночки, такі ж як і в центрі, але в будні, працюють не всі.
Одразу за ними діджитал ялинка, виглядає досить цікаво, хоча, якщо чесно, то я уявляла її трохи вищою) Картинки змінюються, то вогникии, то півники, то яскраві кола, то заставки з лого.


За ялинкою, як раз на місці фонтану розмістилася велика ковзанка, поряд у критому павільйоні роздягальня. На місці ще одного фонтану невеличкий лабіринт.
Вказівники, бо в кожному  павільйоні розміщені якісь локації — резиденція Діда Мороза, театр Гуляндія, виставка льодових скульптур, сферичний кінотеатр, сюди вже вхід платний.
Йду далі, натикаюся на дві гірки, одна менша, інша більша, поки жодного бажаючого покататися, але пізніше дітей вже бігала ціла купа)))
Тут знову будиночки з їжею, глінтвейном та чаєм.


Вся ця територія обгорожена металевим парканом, але завжди можна легко вийти за межі. А там сніжні алеї, тиша і сніговика можна зустріти)))
Гуляю територієї, поки чекаю на подругу.І навіть примудрилася трохи заблукати))) хоч територію ніби-то і добре знаю, але все засніжене і мене ввів в оману оцей зруйнований павільйон, чомусь я його раніше не помічала)))


А потім було печиво та гарячий глінтвейн)))
А тим часом почало темнішати,  засвітилися перші вогники на ВДНГ і стало набагато красивіше.


Мені, особисто, не дуже подобаються новорічні ярмарки в центрі міста, шумно, гамірно, купа машин, перекриті дороги. А тут все якось гармонійно, велика територія, є де побродити.
Tags: Індустар 50-2, ВДНГ, Київ
Subscribe

 • Кирилівський гай

  Останній часом я не так часто гуляю містом, хіба коли їжджу у справах, або на зустрічі. А Київ змінюється і ті місця, які запам'яталися тобі…

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments