freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Головна ялинка столиці

Вже третій рік поспіль новорічну ялинку встановлюють на Софіївській площі. Кожного грудня я вибираюся подивитися на ту всю красоту, зазвичай стараюся робити це у будні дні. А цього року занесло меен на Софіївську у суботу на передодні католицького Різдва.


Вже від Золотих воріт в сторону Софії сунув чималий потік, воно то може і нічого, але оскільки у нас більшу частину тротуару займає парковка, то довелося плисти у людській масі. На площі людно, гамірно і все сяє вогниками.


Сильно не роздивлялася, але ялинка гарна. Піднялася на поміст, звідти кращі види, але і купа народу, яка робить селфі. Одна пара попросила мене сфотографувати їх на планшет, але чомусь в моїх руках він не схотів того робити. Було аж смішно, я вправно володію камерою, а з планшетами виявилося не дружу. Фото парі такі зробили, але не я))))
Декілька фото зверху і йду далі.
На дорогах суцільні пробки, водії сигналять, потік людей настільки великий, що вони не встигають всі пеерйти на зелене світло.


Між двома дзвіницями розмістився ярмарок. Тут продають все що завгодно — іграшки, печиво, кульки, різні напої та наїдки.
Посмакувати цим всім можна за столиками, які розміщені посередині. Але, як на мене, то зовсім неприємно, бо ти стоїш жуєш, а навколо тебе з обох сторін крокують люди.
Придбала стакан глінтвейну, він виявися такий собі, але то не головне, справа в тому, що взявши своє паперове горнятко, я ледве знайшла місце, де б можна було їм нормально поласувати. Бо я постійно на когось натикалася і мій глінтвейн наровив вихлюпнути на мене.
Особисто я  вже ледве дійшла до кінця ярмарку, для мене тут було надто гамірно і незатишно.
Не надто естетично, як на мене, виглядає колесо на фоні дзвіниці, йому там явно не місце.
Словом я нарешті вибралася з того полону, перевела дух і вирушила вниз по Андріївському, новорічним центром задовольнилася)))
Моє особисте враження, що для новорічних гульбищ та ярмарків ВДНГ підходить більше. Інша справа, якби  центр Києва, там де встановлювали ялинку був повністю пішохідний. А то виходить так, що новорічні гуляння з одного боку — це класно, а з іншого — це купа неприємностей. Центр стоїть паралізований заторами. Я на собі відчула  всю їх красу. Коли чекала 114 автобус 30 хвилин, хоча по графіку він мав бути набагато раніше. Звісно, що в нього ніхто не вліз, а водій говорив, що то все через ялиночку. От тобі і подаруночки...
Зате Поділ зустрів тишею, красивою ялинкою і малою кількостю людей.Tags: Київ
Subscribe

 • Зустріч з Владиславом Івченком

  Я дуже люблю читати, перевагу віддаю сучасній українській літературі. А одним з найулюбленіших моїх авторів є сумський письменник Владислав Івченко.…

 • Лісовий лікбез від Андрія Сагайдака

  Міжрічинський парк – це фантастичне місце, де я побувала вже енну кількість разів, бувала я тут і восени, і взимку, і весною, і звісно ж влітку. І…

 • Похід хребтом Кукул

  Минулого року в травні я відкрила для себе хребет Кукул. До нього легко добиратися, нескладний підйом і просто фантастичні види, що відкриваються…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments