freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Гагарін та Барселона

Вчора побувала в Молодому театрі на спектаклі «Гагарін і Барселона». Вистава побудована на основі творів сучасних українських письменників, таких як —  «Гагарін та Барселона» Руслана Горового, «Тато, Ваш син - вегетаріанець» Любка Дереша, «Територіальні води її ванни»  Сергія Жадана, «Ще один гарний день» Юрія Винничука, «Поцілунок у сідниці» та «Два квитки до опери» Євгенії Кононенко.


Головними героями, як видно з назви, є хлопець Юра (Гагарін) та дівчина Віка (Берселона), з обома доля повелася жорстоко і вони знаходять один в одному рідну душу,  між ними зароджується кохання. На тлі їх історії глядачі спостерігають за долями інших героїі. Всі історії реалістичні, ніби взяті з повсякденного життя кожного з нас. Як на мене, дуже вдало і гармонійно поєднано твори таких різни авторів, здавалося б як можна поєднати Жадана та Винничука, події у творі якого відбуваються у старому Львові, але режисерам це вдалося.
Виставу показували на мікросцені, а це всього якихось 6 рядів,  глядачі в першому ряду фактично знаходяться на сцені. Гра акторів була чудова, реальна, жива, емоційна, така, що ти забував про не дуже зручний стілець і повністю поринав у те, що відбувалося на сцені, співпереживав разом з героям, вболівав за них та сміявся.
Ще хочу відзначити музичний супровід, у постановці використано пісні гурту  «Viviénne Mort», які досить тонко доповнювали дійство та посилювали відчуття.
Фінал п'єси трагічний, але постановники зробили його дещо відкритим, тобто кожен глядач може сам обрати фінал, який йому більш до душі.
Ще приємно, що режисерами цього дійства є молоді люди, а це не може не радувати.
Словом, мені дуже сподобалося, дуже класно, а головне, що за основу взято твори українських сучасних авторів і сучасна українська музика. Отже, ми можемо робити якісний, сучасний і головне суто український продукт.
Наступні покази 4 та 5-го лютого, але, на жаль, квитків вже немає... Але думаю, що виставу ще покажуть, якщо так, то дуже раджу переглянути, не пожалкуєте.
Tags: Київ, Мысли вслух
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments