freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — січень 2017

Лінвуд Барклі «Исчезнуть не простившись»
Знову закручений та динамічний сюжет. Жінка звертається на телебачення, бо хоче розгадати таємницю свого дитинства, коли раптово одного дня зникли її бітьки та брат. В результаті її життю та її дочки буде загрожувати смертельна небезпека. І наостанок ми таки дізнаємося, що ж трапилося того вечора у її минулому.

Руслан Горовий «40... або чому чуваки не святкують»
Дуже сильна, місцями сумна та дуже життєва книга.  40 — це такий період у житті кожного чоловіка, коли час підбивати підсумки свого життя. Книга складається із 8 різних історій, у кожній з яких описано період із життя в певному віці. Герої різні, різні їх історії, але це все чоловіки і через ці оповіді автор приводить нас до того, що 40-річний рубіж чуваки таки не святкують... Описувати сюжет не буду, цю книгу варто просто прочитати.

Непрочитані книжки Владислава Івченка закінчилися, а щось почитати хотілося, то трохи побродивши нетрями мережі потрапила на сайт gak.com.ua, де знайшла чимало творів автора, які не були видані. Почала читати з ранніх творів.

«Таємниця небесної колісниці»
Це оповідання про пригоди Івана Карповича, яке не увійшло до спільної книги Івченка та Камаєва. Вона досить така фантастична — Івана Карповича та штабс-капітана Мельникова викрадають інопланетники і їм доводиться пережити цілу купу фантастичних пригод.
«У парку»
А цей твір автор відніс до тюремної лірики — йдеться про хлопця, який тільки-но вийшов з тюрми та про те, як склалася його доля в подальшому.
«Голод»
Оповідання про Голодомор, про те, вимерло ціле село, вижити вдалося лише двом чоловікам, які  продовжили жити, хоч і тяжко пережили втрату всіх своїх рідних та дітей. Написано дуже сильно, я прочитала на ожному диханні і в мене мурахи по шкірі бігали.
«Не час для кохання» та «Кіноісторії №12. Після війни»
У цих творах йдеться про війну, але не Другу Світову і не сучасну російсько-українську, а а якусь вигадану автором, але ця війна за Україну та її Незалежність і що саме головне українці таки перемагають. Тут головними героями є вже відомі Чет та Міра. В обох творах ідеться про їх долі, як вони склалися і як на них вплинула війна. В світі сучасних подій тести, як на мене, дуже актуальні.
«Володарі блискавок»
А цей твір про 2004 рік, про баротьбу за президентське крісло. Про дивовижний пристрій, вигаданий прибічниками АП, який дає змогу керувати блискавками та вбивати провладних опонентів. Але потім щось пішло не так і блискавки вбила не Ющенка, а донбаського Хама. Хоча як на мене, треба було їх обох підсмажити)))
«Помилочка»
Кримінальне оповідання, досить динамічне, і ти так до самого кінця не можеш зрозуміти, хто ж був отой таємний кілер.
Tags: книги
Subscribe

 • Чорні коти Тбілісі

  Вкотре повторюся, що я дуже люблю мурали та різний вуличний стріт-арт. В кожному місті, де не буваю, обов'язково відшукую щось цікаве. В старому…

 • Мурали Кам'янця

  У Кам'янці багато муралів і тут можна влаштуати цілу прогулянку в їх пошуах, але моя мета візиту до міста була трошки іншою цього разу. Чимало…

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments